با حضور نوبخت ،سلطانی فر و حناچی برگزار شد؛

مراسم افتتاح تالار پارالمپیک و رونمایی از سردیس محمدرضا میرزایی جابری

مراسم افتتاح تالار پارالمپیک و رونمایی از سردیس محمد رضا میرزایی جابری، پیشکسوت پرافتخار تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، مراسم افتتاح تالار پارالمپیک و رونمایی از سردیس محمد رضا میرزایی جابری، ملی پوش پیشکسوت پرافتخار تیم دو و میدانی با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، پیروز حناچی شهردار تهران، روسای کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک، اسبقیان رئیس فدراسیون و جمعی از مسئولین ورزش کشور برگزار شد.

در این مراسم، تالار پارالمپیک به محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک تقدیم شد و از این پس این تالار محلی برای نمایش گنجینه کمیته ملی پارالمپیک اعم از مدال های اهدایی ورزشکاران، کاپ ها و نمادهای با ارزش، البسه و تجهیزات ورزشی اهدایی از سوی ورزشکاران و … خواهد بود.

همچنین با حضور محمدرضا میرزایی جابری، پیشکسوت تیم ملی دو میدانی جانبازان و معلولین، از سردیس وی رونمایی شد.

 میرزایی، متولد سال ۱۳۴۴ در شیراز و ورزشکار پیشکسوت تیم ملی، در جریان عملیات کربلای پنج در سال ۱۳۶۵، به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و در جریان رقابت های پارالمپیک آتلانتا ۱۹۹۶، سیدنی ۲۰۰۰، آتن ۲۰۰۴ و پکن ۲۰۰۸، موفق به کسب ۴ نشان ارزشمند طلا در ماده پرتاب نیزه شد.

وی علاوه بر کسب این افتخارات، در دیگر رقابت های بین المللی نیز موفق به افتخار آفرینی شده است و در کارنامه ورزشی اش عضویت کمیته ورزشکاران کمیته پارالمپیک آسیا و پرچمداری کاروان ایران در بازی های پارالمپیک پکن ۲۰۰۸ نیز به چشم می خورد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *