در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین انجام شد:

مراسم بدرقه ملی پوشان تهرانی اعزامی به رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا

مراسم بدرقه ورزشکاران و مربیان استان تهران با حضور ریاست و دبیر فدراسیون، ریاست بهزیستی استان تهران، مدیر کل و معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل سیاسی استانداری، معاونت توسعه اداره کل ورزش و جوانان، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، روسای هیات های توابع و پیشکسوتان ورزش استان، ۷ مهر ماه،  در کنار مزار شهید گمنام فدراسیون برگزار شد.

ریس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان تهران، ضمن ارائه گزارش عملکرد هیات در این مراسم، از اعزام ۱۹ ورزشکار و مربی تهرانی در ۹ رشته به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا خبر داد.

در این مراسم ریاست بهزیستی استان تهران ضمن آرزوی موفقیت و کسب مدال های رنگارنگ برای ورزشکاران جانباز و معلول گفت: بسیار خوشحالم که در جمع شما ورزشکاران هستم. ما از تمام بضاعت و توان خود و سازمان  برای حمایت و توانمند سازی این قشر از جامعه تلاش خواهیم کرد.

در پایان این مراسم، هدایایی نیز از طرف بهزیستی و هیات ورزش های جانبازان ومعلولین استان تهران برای ورزشکاران و مربیان در قالب کمک هزینه پرداخت گردید و روسای هیات های توابع استان تهران نیز با اهدا هدیه ای از ریاست فدراسیون تقدیر بعمل آمد.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *