با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان تهران؛

مراسم بدرقه و تجلیل ورزشکاران پارالمپیکی استان برگزار شد

مراسم تقدیر و بدرقه ورزشکاران پارالمپیکی تهران با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان و هیئت تهران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مراسم بدرقه و تجلیل از ورزشکاران و مربیان پارالمپیکی تهران امروز یکشنبه بیست و چهارم مرداد ماه با حضور دکتر پریچهره مدیرکل اداره ورزش و جوانان تهران، خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون ها، ایلکا مدیر تربیت بدنی غرب استان تهران، اسبقیان رئیس، حمیدی دبیر، شکری مدیر اداری و پشتیبانی و سید باقری بازرس فدراسیون، نم نم رئیس هیئت و دیگر مسئولین و ورزشکاران و مربیان در کنار مزار شهید گمنام فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این مراسم اسبقیان رئیس فدراسیون ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، بیان کرد: به حاضرین در این مراسم خیر مقدم عرض می کنم و امیدوارم که به برکت این ایام، کاروان سردار دل ها با موفقیت و سلامتی از رقابت های پارالمپیک توکیو باز گردد.

وی ادامه داد: از دکتر پریچهره برای نگاه ویژه ای که به ورزش جانبازان و معلولین دارد تشکر و قدردانی می کنم. شاهد پیگیری و برگزاری جلسات متعددی به منظور پیشبرد اهداف هیئت از سوی اداره کل هستیم و امیدوارم با حمایت و تلاش های دکتر پریچهره ورزش جانبازان و معلولین تهران توسعه و ارتقا پیدا کند.

رئیس فدراسیون در پایان ضمن تشکر از همکاران اداره کل ورزش و جوانان و هیئت تهران، گفت: شیوع بیماری کرونا شرایط را سخت کرده اما مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ها با مدیریت جهادی شرایط را کنترل کردند تا شرایط برای ورزشکاران و ملی پوشان مهیا باشد.

در ادامه پریچهره مدیرکل اداره ورزش و جوانان تهران بیان کرد: خوشحالم که این مراسم را در کنار مزار شهید گمنام در فدراسیون برگزار کردیم. از اسبقیان و همکاران فدراسیون برای فراهم نمودن شرایط تشکر می کنم و امیدوارم به برکت ماه محرم، کاروان ورزشی کشورمان با دست پر از پارالمپیک باز گردد.

خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگوانری امام حسین (ع)، عنوان کرد: از اسبقیان و دیگر مسئولین حاضر در این مراسم تشکر می کنم که شرایط را برای بدرقه ورزشکاران و مربیان پارالمپیکی مهیا کردند.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها در پایان گفت: برای کاروان پارالمپیکی کشورمان در مسابقات توکیو آرزوی سربلندی، موفقیت و سلامتی دارم و امیدوارم که شاهد به اهتزاز در آمدن پرچم کشورمان در این رویداد باشیم.

گفتنی است در این مراسم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از احمد شکری مدیر اداری و پشتیبانی فدراسیون تقدیر کرد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *