به همت هیات ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی،

مراسم تکریم و تجلیل ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراآسیایی جاکارتا برگزار شد

   

به همت هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی، مراسم تکریم و تجلیل ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ با حضور استاندار، محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک و جمعی از مسئولین و مدیران در مشهد برگزار شد.

در حاشیه این مراسم، استاندار خراسان رضوی گفت: ورزش پیام آور صلح و دوستی و مودت بین انسان ها و بیش از آن جلوه ای مقتدرانه از قدرت ، انسجام و اتحاد یک ملت ماست.

علیرضا رشیدیان در مراسم تجلیل از کاروان ورزشی خراسان رضوی در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا که با حضور حاج محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک کشور برگزار شد، گفت: حضور ورزشکاران در عرصه‌های ورزشی پیام‌آور صلح، دوستی، محبت و نمادی از اقتدار و انسجام یک ملت است، به‌ ویژه اگر آن ملت و کشور به‌جرم آزادی‌خواهی و استکبارستیزی تحت فشار دشمنان باشد.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: موفقیت‌هایی که ورزشکاران ما در هفته‌های اخیر کسب کردند آن هم زمانی که دشمن تمام توان خود را برای تضعیف ایران و روحیه مردم و بیش از آن ایجاد افتراق در آنان به‌کار بسته است، نمونه‌ای کوچک اما درخشان و گواه آشکاری از ایمان، اقتدار و اراده مستحکم و اتحاد خلل‌ناپذیر ملت ایران است که در وجود فرزندان ورزشکار آن جلوه‌گر شده است.

وی اظهار کرد: حضور مقتدرانه ورزشکاران پاراآسیایی ما که شامل بزرگ مردان و شیر زنان جانبازان، معلول و نابینای کشور و استان ماست، به این معناست که انسان‌ها در سایه اراده، ایمان، تمرین و ممارست می‌تواند بر تمامی ضعف‌ها و نواقص فائق آمده و به آنچه شایسته اوست دست یابد و این قاعده در سایر حوزه‌ها اعم از سیاسی و اقتصادی هم حاکم است.

رشیدیان بیان کرد :جوانانی که با خودباوری و امید با همه کمبودها و مشکلات جنگیدند و اقتدار و ایمان خود را به رخ همگان کشیدند و برسکوی سوم قهرمانی قاره‌کهن ایستادند، تصویری بی‌نظیر از غیرت و همت ورزشکاران ایران اسلامی را به‌نمایش درآوردند.

استاندار خراسان رضوی افزود: در این دوره از مسابقات پاراآسیایی در جاکارتا، خراسان رضوی در جایگاه شایسته خود قرار گرفت و با ۲۱ ورزشکار، سرپرست، مربی و داور ۲۲ مدال رنگارنگ به‌دست آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به موفقیت ورزشکاران خراسان رضوی گفت: با عملکرد خوب ورزشکاران موج امیدی در دل مردم زنده شد.

فرزاد فتاحی در مراسم تجلیل از ورزشکاران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا تبریک آغاز هفته تربیت بدنی گفت: از همان روزی که نتایج مسابقات مشخص شد موج امیدی در دل ورزش دوستان ایجاد شد و پیام‌های مسئولین بلندمرتبه کشوری نشان از اهمیت این موضوع بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *