رئیس انجمن ورزش برای افراد با هوش میانه خبر داد:

مراسم رونمایی از آرم رسمی انجمن ID در جوار مزار شهید گمنام

عباس باغستانی، رئیس انجمن ورزش برای افراد با هوش میانه، از برگزاری مراسم رونمایی از آرم رسمی انجمن خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: روز چهارشنبه، ۲۹ شهریور و پیش از برگزاری دومین گردهمایی مسئولین ورزش ID سراسر کشور، با حضور در جوار مزار شهید گمنام گرانقدری که در محل فدراسیون به خاک سپرده شده است، از آرم رسمی انجمن رونمایی می شود.

باغستانی خاطر نشان کرد: در این مراسم که ساعت ۸:۳۰ صبح چهارشنبه برگزار می شود، جمعی از مسئولین فدراسیون، مسئول انجمن ورزش برای افراد با هوش میانه و ورزشکاران حضور دارند.

رئیس انجمن ID افزود: پس از این مراسم، برنامه های اولین روز از همایش مسئولین ورزش ID سراسر کشور از ساعت ۹ صبح در سالن اجتماعات سید الشهدا (ع)، آغاز خواهد شد.

وی در پایان گفت: این همایش طی روزهای ۲۹ و ۳۰ شهریور ماه با موضوع بررسی برنامه های انجمن، مسابقات و برنامه های ورزش همگانی و نیز در خصوص مشکلات و نیز راهبردهای توسعه ورزش افراد با هوش میانه برپا خواهد بود و علاوه بر مسئولین انجمن ها، نایب رئیس بانوان و جمعی از مسئولین و کارشناسان وزارت ورزش و جوانان، آموزش و پرورش استثنایی و سازمان بهزیستی حضور دارند و درخصوص برنامه های استعداد یابی و نیز حضور در رقابت های برون مرزی اعم از بازی های پارالمپیک و پاراآسیایی تبادل نظر خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *