سرمربی تیم ملی شنا جانبازان و معلولین:

مربیان نخبه از سراسر کشور در دوره آموزشی IPC حضور دارند/ برگزاری این دوره ها به توسعه شنا معلولین ایران کمک می کند

محمدحسین اقبالی، سرمربی تیم ملی شنا جانبازان و معلولین، در حاشیه برگزاری دوره مربی گری شنا با حضور مدرسین IPC گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی در این خصوص گفت: این دوره به منظور توسعه و گسترش رشته شنا برای جانبازان و معلولین در سراسر کشور تدارک دیده شده و دو مدرس از کشورهای سوئد و آلمان طی سه روز مباحث مورد نظر را تدریس می کنند.

اقبالی افزود: در این دوره ی آموزشی ۱۵ مربی نخبه از سراسر کشور در بخش جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان حضور دارند و افرادی هستند که در استان های خود بسیار فعالند و برای توسعه این رشته زحمات زیادی متحمل شده اند.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های آموزشی اعم از کلاس بندی، داوری و مربی گری، در کنار رقابت های قهرمانی کشور شنا، فرصت بسیار خوبی بود تا نیروهای حاضر در کشور از نظر سطح آموزشی ارتقا یابند و هم سطح شدن آنها با سطح مورد نظر IPC به توسعه این رشته در کشورمان کمک شایان توجهی می کند.

وی گفت: این دوره از امروز در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین آغاز شده و تا ۱۰ آبان ماه در جریان است و از فردا نیز دوره ی داوری با حضور مدرسین بین المللی آغاز می شود و تا۹ آبان ادامه دارد.

کایسا اشمیت از سوئد و مارک زه از آلمان دو مدرس بین المللی از IPC برای دوره ی مربی گری هستند که سرفصلهای مورد نظر را به شرکت کنندگان آموزش می دهند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *