رئیس انجمن پاراوزنه برداری:

مسابقات قهرمانی جهان قزاقستان از اهمیت بالایی برخوردار است

محمدی گفت: مسابقات جهانی قزاقستان به دلیل ورودی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از اهمیت بالایی برخوردار است.

بابک محمدی، رئیس انجمن پاراوزنه برداری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: مسابقات جهانی قزاقستان یکی از گام های مهم تیم ملی برای رسیدن به پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است. این رقابت ها از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تیم ما باید علاوه بر کسب ورودی پارالمپیک، بتواند بهترین عنوان مسابقات را بدست آورد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات قزاقستان ۲۱ تا ۲۹ تیرماه برگزار می شود، با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون اولین مرحله اردو آمادگی را آغاز کردیم و ملی پوشان زیر نظر کادر فنی به تمرین می پردازند تا در فاصله زمانی که داریم آمادگی فنی ورزشکاران را ارتقا دهیم و بتوانیم فاصله تیم ملی را با حریفان بیشتر کنیم.

محمدی درباره عملکرد این انجمن در سال گذشته گفت: در سال ۹۷ رقابت های قهرمانی کشور را با حضور نماینده IPC برگزار کردیم که همین موضوع باعث افزایش کیفیت این مسابقات نسبت به ادوار گذشته شد.

وی تصریح کرد: در ادامه تیم ملی با ۱۰ ورزشکار راهی مسابقات آسیا و اقیانوسیه ژاپن شد که این رقابت ها نیز به دلیل ورودی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو حائز اهمیت بود و خوشبختانه ملی پوشان ما هم عملکرد خوبی در ژاپن داشتند.

از موفق ترین تیم های کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا بودیم

رئیس انجمن پاراوزنه برداری عنوان کرد: یکی از مهمترین رویدادهای سال گذشته بازی های پاراآسیایی بود و تیم ملی وزنه برداری در جاکارتا توانست عملکرد مناسبی داشته باشد و یکی از موفق ترین تیم های کاروان ورزشی ایران در این دوره از بازی ها بود و ملی پوشان ما توانستند در جاکارتا انتظاراتی که داشتیم را برآورده سازند.

محمدی درباره پشتوانه سازی تیم ملی بیان کرد: با موافقت فدراسیون سال گذشته از جوانان زیر ۲۵ سال به خصوص در دسته سبک وزن که نماینده نداشتیم دعوت کردیم تا در ۲ مرحله اردو حاضر شوند و عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار دادیم و سعی کردیم آمادگی فنی این ورزشکاران را افزایش دهیم تابرای تیم ملی پشتوانه خوبی مهیا کنیم و امیدوارم این روند در سال جدید هم ادامه داشته باشد.

رئیس انجمن پاراوزنه برداری در پایان گفت: برنامه تیم ملی و این انجمن را برای بعد از مسابقات قزاقستان هم آماده کردیم وتمام تلاشمان را به کار می گیریم تا با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک مسیرمان را تا پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو با موفقیت ادامه دهیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *