رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر:

مسابقات AOZ از اهمیت ویژه ای برخوردار است

آگین گفت: مسابقات AOZ به دلیل توزیع سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با آمادگی کامل در این رقابت ها شرکت کنیم.

مهرداد آگین رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال جدید باید تیم های ملی مردان و بانوان برای مسابقات AOZ آماده شوند چرا که این رقابت ها به دلیل توزیع سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از اهمیت بالایی برخوردار است و بر همین اساس اردوهای آمادگی متعددی برای آنها در نظر گرفتیم تا با آمادگی کامل راهی مسابقات شوند و بتوانند سهمیه را بدست آورند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه رقابت های کسب سهمیه پارالمپیک در آبان ماه برگزار می شود فرصت کافی برای افزایش آمادگی ملی پوشان داریم. تیم ملی بانوان با ترکیب جدید و جوان تر آماده مسابقات خواهد شد چرا که در این بخش حریفان جدی وجود دارند که باید برای رسیدن به سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از سد آنها عبور کنیم.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر افزود: به دنبال برگزاری دیدارهای تدارکاتی برای تیم های ملی هستیم تا میزان آمادگی و هماهنگی ملی پوشان پیش از حضور در مسابقات AOZ افزایش پیدا کند و در حال حاضر ژاپن از تیم ملی مردان کشورمان دعوت کرده تا در تورنمنت چهار جانبه این کشور شرکت کند که در صورت انجام هماهنگی های لازم تیم ملی راهی این تورنمنت خواهد شد.

وی عنوان کرد: IWBF کلینیک آموزشی را در سال جدید در امارات برگزار می کند که این احتمال وجود دارد نمایندگانی از بانوان مربی ایران راهی این کمپ شوند تا در نهایت دانش مربیان ما افزایش پیدا کند.

آگین درباره هدف انجمن بسکتبال با ویلچر در سال جدید گفت: هدف اصلی انجمن ما کسب سکوی قهرمانی در رقابت های جهانی و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است و بر همین اساس برنامه های کوتاه مدتی را تنظیم کردیم تا در نهایت به این هدف مهم دست پیدا کنیم.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر در پایان عنوان کرد: سال جدید را به مردم کشورم به خصوص خانواده ورزش جانبازان و معلولین تبریک می گویم و امیدوارم که در سال ۹۸ شاهد موفقیت تیم های ملی در رقابت های مختلف باشیم و ملی پوشان بتوانند سهمیه رقابت های پارالمپیک را بدست آورند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *