سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین:

ملی پوشان در شرایط خیلی خوبی قرار دارند / در اردوها تمرینات ساختاری را پیگیری می کنیم / حریف هر تیرانداز، عملکردش است

امیری درباره شرایط و برنامه های تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین توضیحاتی را ارائه کرد.

حسین امیری سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: پس از بازگشت از رقابت‌های العین، اردوها مطابق با برنامه ریزی ادامه پیدا کرد تا سطح آمادگی ملی پوشان بعد ازمسابقات نیز حفظ شود. تیراندازان در شرایط خیلی خوبی قرار دارند و حتی رستمی که به تازگی به اردوهای تیم ملی اضافه شده است رکورد های خوبی را ثبت می کند.

وی ادامه داد: ما اکنون در مرحله تمرینات ساختاری هستیم. از نظر جسمانی ورزشکاران در آمادگی کامل به سر می برند و ما نیاز به تمرینات پر فشاری در این زمینه نداریم. از نظر بحث روحی و روانی نیز، از پاییز سال گذشته تمرینات را آغاز کردیم و خوشبختانه در این زمینه ملی پوشان به آمادگی که مد نظر ما بود دست پیدا کردند.

از ماه آینده تمرینات به فاز مسابقه ای تغییر می کند

امیری افزود: از اردوهای تیرماه تا مسابقات توکیو، تمرینات به سمت فاز مسابقه ای تغییر خواهند کرد تا ورزشکاران با آمادگی کامل در هر زمینه ای در پارالمپیک حاضر شوند و بهترین نتیجه را بدست آورند.

سرمربی تیم ملی اظهار داشت: بیشتر از رکورد ورزشکاران به عملکرد و اجرای آنها توجه دارم و از تمام آنها راضی هستم چرا که بهترین تیراندازان در اردوی تیم ملی حضور دارند.

حریف هر تیرانداز، عملکردش است

امیری در خصوص حریفان تیم ملی گفت: چون رشته تیراندازی انفرادی است، عملکرد هر ورزشکار می تواند حریف او باشد چرا که اجرا و رکورد او تعیین می کند که در کدام جایگاه قرار گیرد. ما روی برنامه ها و اهداف تیم ملی متمرکز هستیم تا در پارالمپیک توکیو بهترین خودمان باشیم.

وی تصریح کرد: به عنوان سرمربی به گونه ای برنامه ریزی می کنم که ملی پوشان در پارالمپیک به فینال مسابقات صعود کنند و در این مرحله با بهترین عملکرد خود در جمع برترین ها قرار بگیرند.

برگزاری اردوهای استعدایابی با هدف آماده سازی برای بازی های پاراآسیایی

امیری درباره برپایی اردوهای استعدادیابی عنوان کرد: این اردوها با هدف آماده سازی ملی پوشان برای بازی های پاراآسیایی برگزار می شود و به همین منظور تمرینات را از این ماه آغاز کردیم تا این ورزشکاران نیز به سطح آمادگی مد نظر ما برسند. این اردو در ماده تپانچه برگزار شد و به طور حتم برای ماده تفنگ نیز اردو را برپا خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: از مسئولان فدراسیون برای تمام زحمات و حمایت هایی که از تیم ملی و ورزشکاران تیراندازی دارند تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *