رئیس انجمن بوچیا:

منتظر تائید تقویم ورزشی بوچیا در سال ۹۸ هستیم

طباطباییان گفت: تقویم ورزشی بوچیا، تدوین و به مسئولان فدراسیون ارائه شده است و ما منتظر تائید آن هستیم.

سید مسعود طباطباییان رئیس انجمن بوچیا در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال گذشته موفق شدیم تقویم ورزشی را که پیش‌بینی کرده بودیم تا حدودی اجرایی کنیم و رقابت های قهرمانی کشور و لیگ این رشته به خوبی برگزار کردیم که در اجرای این دو رویداد، سازمان بهزیستی نیز کمک‌های شایانی به ما کرد. البته حمایت‌های شرکت ویتانا و گروه رسانه‌ای آپارات هم در پیشبرد فعالیت‌های بوچیا موثر بود و حضور در رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا مهم‌ترین رویداد بوچیا در سال ۹۷ بود.

وی ادامه داد: تقویم ورزشی امسال رشته بوچیا نیز تدوین و به مسئولان فدراسیون ارائه شده است. ما منتظر تائید آن هستیم تا بتوانیم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر، قهرمانی کشور و همچنین حضور تیم ملی در رقابت‌های برون مرزی برنامه‌ریزی لازم را انجام دهیم.

رئیس انجمن بوچیا گفت: خوشبختانه مسئولان فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک از رشته بوچیا حمایت‌های خوبی انجام دادند و در تلاش هستند که این رشته ورزشی هم توسعه پیدا کند و بتواند در رقابت‌های برون مرزی موفق به کسب مدال شود. با توجه به این حمایت و استقبالی که از سوی ورزشکاران بوچیا برای حضور در مسابقات وجود دارد امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد موفقیت ملی پوشان این رشته در رویدادهای مختلف باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *