سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین؛

مهدوی نیا: هدفمان از حضور در مسابقات جهانی کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ است

سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین گفت: هدفمان از حضور در مسابقات جهانی مجارستان کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ است.

مسعود مهدوی نیا سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی آغاز شده است و ملی پوشان ۲۱ روز در این اردو به تمرین می پردازند و قرار است مطابق برنامه ریزی در هر ماه این اردوهای آمادگی تا اعزام به رقابت های جهانی ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: مسابقات جهانی مجارستان انتهای مردادماه سال آینده برگزار می شود که در این رقابت ها سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو توزیع می شود و ۶ نفر اول هر گروه می توانند سهمیه را بدست آورند و هدف ما از حضور در این رقابت ها کسب سهمیه پارالمپیک است.

مهدوی نیا افزود: پیش از این مسابقات، در آلمان و لهستان رقابت هایی برگزار می شود که تلاش می کنیم در یکی از این دو مسابقه شرکت کنیم.

سرمربی تیم ملی گفت: نادر عیوضی و مسعود قیصری در کلاس KL3، اسلام جاهد کلاس KL2، امین آونده کلاس KL1، شهلا بهروزی راد کلاس KL3 و رویا سلطانی کلاس KL2  ملی پوشان حاضر در اردوی آمادگی تیم ملی هستند که تمام آنها شانس کسب سهمیه پارالمپیک را دارند.

مهدوی نیا در پایان اظهار داشت: سهمیه قاره ای برای رسیدن به پارالمپیک ۲۰۲۰ وجود ندارد و تنها به کشور میزبان سهمیه داده می شود و بعد از رقابت های جهانی مجارستان، سهمیه های باقی مانده در رقابت های آلمان توزیع می شود که این مسابقات اردیبهشت ۹۹ برگزار می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *