پانزدهم مرداد ماه،

مهلت نهایی اعلام آمادگی تیم‌ها برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور پارا دوومیدانی بزرگسالان 

مهلت اعلام آمادگی تیم‌ها برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور پارا دوومیدانی ردر  رده‌ی بزرگسالان مشخص شد.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در صورت مساعد بودن شرایط نسبت به ویروس کرونا، این فدراسیون در نظر دارد سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پارادوومیدانی بزرگسالان (آقایان و بانوان) را در دهه سوم شهریور ماه برگزار کند.

بر همین اساس هیئت‌های استانی در صورت تمایل به حضور در این رقابت‌ها، تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه فرصت دارند نسبت به ارسال برگ ارنج و فرم‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

استان‌ها موظف هستند ورزشکاران جدیدی را که تاکنون کلاس‌بندی نشده‌اند، تا زمان ارسال فرم ارنج تیم توسط پزشک متخصص فدراسیون و با رعایت وقت قبلی کلاسبندی نمایند.

شرایط شرکت در مسابقات آقایان و بانوان:

داشتن کارت بیمه‌ی ورزشى سال ۱۳۹۹جهت کلیه شرکت‌کنندگان (اعم از مربی و ورزشکار) الزامی است.

ارائه معرفی‌نامه از اداره کل ورزش و جوانان استان (تیم ها نمى‌توانند از ورزشکاران غیر استانى استفاده کنند.)

هر ورزشکار مجاز است در یک ماده تخصصى که شانس انتخاب شدن و کسب ورودى را دارد، شرکت کند.

سهمیه هر استان به تعداد هشت آقا و پنج خانم به همراه یک مربی و یک سرپرست به صورت جداگانه در بخش آقایان و بانوان می‌باشد و هر استان باید دو ورزشکار ID آقا و یک ورزشکار ID  خانم در تیم خود استفاده کند و به جای ورزشکار ID نمی‌تواند ورزشکار دیگری استفاده نماید.

مسابقات در بخش مردان در ماده‌های ١٠٠ متر ، ٢٠٠ متر، ۴٠٠ متر، ١۵٠٠ متر، پرش طول، پرش ارتفاع، پرتاب کلاپ، دیسک، نیزه، وزنه و در بخش بانوان در ماده‌های ١٠٠ متر، ٢٠٠ متر، ۴٠٠ متر، ١۵٠٠ متر، پرش طول، پرتاب‌ کلاب، دیسک، نیزه، وزنه برگزار می‌شود.

گفتنی است مسابقات در کلاس‌ها و مواد اعلام شده در توکیو برگزار می‌شود و به تیم‌های اول تا سوم بر اساس روش امتیازی کاپ قهرمانی و به نفرات اول تا سوم مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *