نتایج سومین روز مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ امارات

در سومین روز مسابقات جایزه بزرگ ۲۰۲۱ امارات ملی پوشان جانباز و معلول کشورمان با حریفان خود به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در سومین روز از رقابت‌ها، در ماده پرتاب وزنه کلاس ۳۵، علی اصغر جوانمردی با رکورد ۱۵ متر و ۸۷ سانتی متر در جایگاه دوم قرار گرفت و ورزشکارانی از ازبکستان و روسیه به ترتیب در رده‌های اول و سوم ایستادند.

در ماده پرتاب نیزه کلاس ۴۶، محمد فتحی گنجی با ثبت رکورد ۵۵ متر و ۸۸ سانتی متر در رده چهارم ایستاد.

اکبر احمدى در ماده پرتاب وزنه ایستاده کلاس ٣۵ با ثبت رکورد یازده متر و شصت سانتی متر در رده نهم قرار گرفت و محمدرضا احمدی دیگر نماینده ایران در ماده پرتاب وزنه کلاس ٣۴، با ثبت رکورد ۶ متر و ۹۸ سانتی متر نهم شد. کلاسبندی این دو ملی پوش کشورمان پیش از آغاز مسابقات تغییر پیدا کرد.

با تصمیم برگزارکنندگان این دوره از مسابقات به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران و نیز شرایط خاص بیماری کرونا، توزیع مدال نفرات برتر به صورت مجازی صورت می‌گیرد و مدال‌ها به سرپرستان تیم‌ها در هتل تحویل داده می‌شود.

همچنین سهمیه‌های کسب شده توسط ورزشکاران برای پارالمپیک توکیو، در پایان مسابقات به کمیته ملی پارالمپیک هر کشوری اعلام خواهد شد.

گفتنی است مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ با حضور ۶۰۲ ورزشکار از ۵۲ کشور به مدت چهار روز در کشور امارات برگزار می‌شود.

تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان با هشت ورزشکار متشکل از رشید مسجدی، حامد امیری، محمد فتحی گنجی، علیرضا صادقیان، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، اکبر احمدی و محمدرضا احمدی با هدایت بهمن رضایی سرمربی تیم ملی در این مسابقات شرکت کرده است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *