ملی پوش دسته فوق سنگین تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین:

نشان طلا و نقره دسته فوق سنگین مسابقات جهانی از آن ایران است

منصور پورمیرزایی، ملی پوش دسته فوق سنگین، در آستانه برگزاری هفتمین مرحله از تمرینات تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی مکزیک، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی گفت: در اردوی قبل به آمادگی خیلی خوبی رسیده بودیم که متاسفانه به دلیل وقوع زلزله در مکزیک اعزام به تعویق افتاد اما دراین فاصله تمریناتم متوقف نشد و بدنم را در فشار نگه داشتم.

پورمیرزایی خاطر نشان کرد: در دسته فوق سنگین مسابقات جهانی مکزیک من و سیامند رحمان برای کشورمان وزنه می زنیم و با توجه به رکوردهایی که از دیگر وزنه برداران این دسته به ثبت رسیده، علاوه بر طلای سیامند رحمان که قطعی است، نشان نقره این دسته نیز به نام کشورمان ثبت خواهد شد.

ملی پوش دسته فوق سنگین کشورمان افزود: طی اردوهای برگزار شده توانستم تا رکورد ۲۷۰ کیلوگرم را نیز به ثبت برسانم و دیگر وزنه برداران این دسته از کشورهای اردن و مصر رکوردهایی معادل ۲۳۰ و ۲۲۷ کیلوگرم را ثبت کرده اند و امیدوارم با تکرار رکوردهای اردو نشان نقره این دسته را کسب کنم.

وی گفت: وزنه برداری، رشته سنگین و پرزحمتی است که اگر حمایت های خانواده نباشد نمی توان در آن به موفقیت دست یافت. پیش از اینکه ازدواج کنم پدر و مادرم با تشویق ها و حمایت های خود به من انگیزه می دادند و متاسفانه سه ماه است که پدرم را از دست داده ام و امیدوارم با کسب نتیجه خوب از مسابقات مکزیک باعث شادی روحش شوم. پس از ازدواجم نیز همسرم با من همیشه در این خصوص همراه بوده و حالا نیز با قبول مسئولیت سنگین خانه و فرزندان این آرامش را به من می دهد تا تمریناتم را دنبال کنم.

پورمیرزایی در پایان اضافه کرد: یکی از بهترین خاطره هایی که دارم مربوط به اردوی قبل است که مقرر بود متصل به اعزام باشد و همسرم من را غافلگیر کرد و همراه با دو دخترم به کمپ تیم های ملی آمدند و این ملاقات روحیه من را چندین برابر کرده بود. امیدوارم بتوانم در مسابقات جهانی به آنچه مورد نظرم است دست پیدا کنم و زحمات خانواده و همسرم را جبران کنم.

منصور پورمیرزایی با همراهی دیگر ملی پوشان تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین از ۲۸ مهر ماه برای حضور در هفتمین مرحله تمرینات تیم ملی وارد اردو خواهد شد.

رقابت های جهانی وزنه برداری معلولین از ۶ تا ۱۶ آذر ماه به میزبانی مکزیکوسیتی برگزار می شود و تیم ایران نیز با ۱۴ ملی پوش در آن شرکت دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *