در پایان رقابت های جام رمضان استان زنجان؛

نفرات برتر رشته های مختلف ورزشی معرفی شدند

مسابقات جام رمضان هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ هیئت استان زنجان به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و همزمان با شب های ماه مبارک رمضان مسابقاتی را در رشته های فوتبال روی میزی، دارت، شطرنج در هر دو گروه مردان و بانوان و در رشته بوچیا روی چمن بانوان در مجموعه ورزشی ولیعصر (عج) برگزار کرد.

در پایان این مسابقات، در رشته دارت بخش بانوان مریم ندرلو، رقیه قاضیلو، فاطمه عباسی به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند. در بخش مردان، بهروز باباخانی، رضا خدابخش، میثم اسدی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته شطرنج بخش بانوان، مینا سهرابی اول شد و مقدسه فتحی، زهرا حسنی به ترتیب در مکان های دوم و سوم ایستادند. در بخش مردان نیز حسین اسماعیلی، سجاد مایلی، مهدی قزلباش به ترتیب در مکان های اول تا سوم قرار گرفتند.

در فوتبال رومیز بخش بانوان، مریم طاهری- لیلا بازرگان، رباب حمیدی- کبری حیدری، زینب جعفری- زهرا رستمخانی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در بخش مردان نیز یونس حسنی- ابوالفضل بیات، سینا رستمی – فرشید استجلو، مهدی مرادی- امیر سهرابی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *