پرونده لیگ 1399 در مسیر توکیو بسته شد

هادی رضایی: باید از جایگاه نخست والیبال نشسته ایران در جهان برای هفتمین بار دفاع کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته، رقابت‌های جام ایثار را به سود تیم ملی کشورمان دانست و بر ادامه روند آماده سازی ملی‌پوشان برای حضور پر قدرت در رقابت‌های پارالمپیک تأکید کرد.

رضایی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، عنوان کرد: مسابقات  این دوره لیگ برتر مردان بسیار خوب برگزار شد. مجموعه فدراسیون و انجمن برای رقابت‌ها زحمت کشیدند. والیبال نشسته ما، به عنوان تیم اول دنیا و سایر رشته‌های جانبازان و معلولین نیاز به توجه دارند. با برگزاری همین مسابقات اخیر دوباره هیجان را در ورزش افراد دارای معلولیت دیدیم و در پخش مستقیم بازی‌ها این جذابیت را مخاطبین دیدند.

در این چند روز بهترین نظرات را نسبت به زیبایی والیبال نشسته گرفتم

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته افزود: حاصل سطح بالای کیفی رقابت ها، تلاش فنی، عملکرد تیم ها و بازیکنان در نهایت به سود تیم ملی تمام شد. همه این اتفاقات در آینده والیبال نشسته تأثیرگذار است. من در این چند روز بهترین واکنش ها و نظرات را از مردم درباره زیبایی های این رشته دریافت کرده‌ام. امیدوارم سایر رشته‌های جانبازان و معلولین هم لیگ پویایی را برگزار کنند تا پشتوانه تیم‌های ملی باشد.

حاشیه‌ها بعد از بازی‌ها تمام می شوند

رضایی با اشاره به اتفاقاتی که در جریان برگزاری برخی دیدارها پیش آمد، ادامه داد: البته حاشیه‌هایی هم بود که با تلاش جمعی باید به حداقل برسند اما همه این ها در مجموع و با هم ورزش را می سازند. خیلی مسائل بعد از بازی‌ها تمام می شوند. از داوران هم تشکر می کنم، همگی تلاش کردیم که بعد از یک سال تعطیلی، والیبال نشسته ایران دوباره به روزهای پویای خود بازگردد و این‌ها در ورود اسپانسرهای دیگر به ورزش جانبازان و معلولین اثر دارد.

سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهربابک تصریح کرد: از شهر یکصد هزار نفری کرمان که با علاقمندی تیمی را تشکیل دادند و در این مدت همراه باشگاه مس شهربابک تیم ما را حمایت کردند سپاسگزارم. البته این تشکر را از سایر باشگاه ها و حامیان مالی تیم‌ها هم دارم چراکه در شرایط سخت اقتصادی در کنار ورزشکاران والیبال نشسته قرار گرفتند.

یادمان باشد که در مسیر توکیو هستیم

وی درباره پیوند لیگ و تیم ملی تأکید کرد: ملی‌پوشانی که در لیگ و تیم‌های مختلف، تحت فشار مسابقات حضور دارند، آمادگی روحی و جسمی بهتری برای پارالمپیک پیدا می کنند و از این بابت به تیم‌های شهرداری ورامین، ذوب آهن اصفهان، شهرداری گنبد و بازیکنان مس شهر بابک تبریک می گویم که پرونده لیگ ۱۳۹۹ را بستند. حالا باید یادمان باشد که در مسیر توکیو هستیم و همگی در انجمن، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون، کادر فنی و بازیکنان می بایست از جایگاه نخست والیبال نشسته ایران در جهان و پارالمپیک برای هفتمین بار دفاع کنیم.

هادی رضایی در پایان گفت: اردوی بعدی تیم ملی والیبال نشسته اوایل اسفند ماه برگزار می شود و بعد از تعطیلات نوروزی هم سایر اردوها را تا پارالمپیک به طور متناوب ادامه خواهیم داد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *