رئیس شورای شهر تهران

هاشمی: حضور در اردوهای ملی پوشان پاراآسیایی برای من افتخار بود/ سعی می‌کنیم در ورزش حرفه‌ای و قهرمانی هم از جانبازان و معلولین حمایت کنیم

محسن هاشمی در حاشیه بازدید از اردوی تیم‌های ملی جانبازان و معلولین اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: برای من افتخاری بود که امروز خدمت این عزیزان رسیدم. با وضعیتی که در اردوی تیم وزنه‌ برداری دیدم فکر می‌کنم ملی‌پوشان می‌توانند مدال‌های خود را که زیاد هم هست حفظ و حتی بیشتر کنند.

وی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه معلولین گفت: اهمیت زیادی به آسیب‌های اجتماعی در شورای شهر تهران می‌دهیم وزنه‌برداری هم رشته‌ای است که ارزش بالای برای ما دارد خوشبختانه شهرداری در بخش ورزش همگانی نگاه مثبتی دارد اما تلاش می‌کنیم در ورزش حرفه‌ای و قهرمانی هم مسئولان به میدان بیایند و حمایت بهتری داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های خاصی که این عزیزان دارند اما خداوند استعدادهای دیگری به آنها اعطا کرده که باعث شده جایگاه ویژه‌ای در جامعه داشته باشند وظیفه ما این است در کنار آنها قرار بگیریم و از آنها حمایت کنیم کمیته ورزش شورای شهر هم حتماً از تمرینات این عزیزان بازدید خواهند داشت و مسائل و مشکلات آنها را رفع نمایند.

هاشمی درباره مشکلات جانبازان و معلولین در سطح شهر گفت: براساس قوانین بهزیستی وظایف زیادی برعهده ما گذاشته شده است که خوشبختانه در سال‌های اخیر در بیشتر اماکن سعی شده مشکلات برطرف شود اما متأسفانه همچنان در سطح شهر و پیاده‌روها نیازمند کار بیشتری هستیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *