ملی پوش تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین:

هدفم تکرار مدال طلای آتن در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است

صالح فرج زاده گفت: اکنون در پنجمین حضورم در مسابقات پارالمپیک، به دنبال کسب خوشرنگ ترین مدال این رویداد هستم.

سیامک صالح فرج زاده ملی پوش تیم ملی دو و میدانی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: به همراه تیم ملی و زیر نظر کادر فنی تمرینات تکنیکی و بدنسازی ام را پیگیری می کنم تا با آمادگی کامل راهی مسابقات پارالمپیک شوم.خوشحالم که این رقابت ها پس از یکسال تاخیر برگزار می شود چرا که نهایت هدف و آرزوی هر ورزشکاری حضور در این آوردگاه بزرگ و کسب مدال پارالمپیک است.

وی عنوان کرد: هر رویداد و رقابتی شرایط خودش را دارد که باعث می شود تجربه ای متفاوت نسبت به مسابقات قبلی را بدست آوریم. نزدیک به بیست سال است که عضو تیم ملی هستم و چهار پارالمپیک را تجربه کردم و اکنون در پنجمین حضورم در این رویداد به دنبال تکرار مدال طلای آتن در رقابت های توکیو ۲۰۲۰ هستم تا برای کاروان ایران افتخار آفرینی کنم.

ملی پوش دوومیدانی کشورمان در پایان گفت: رقابت ملی پوشان ایران را در المپیک توکیو را پیگیری می کنم و با پیروزی آنها خوشحال می شوم چرا که می دانم هر ورزشکار برای رسیدن به این مرحله چه قدر تلاش کرده است. امیدوارم تمام ورزشکاران ایران در هر دو رویداد المپیک و پارالمپیک با دست پر به کشور بازگردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *