ساره جوانمردی:

هدفم تکرار مدال های پارالمپیک ریو در توکیو است

ملی پوش پاراتیراندازی گفت: هدفم تکرار مدال های طلای پارالمپیک ریو در ۲۰۲۰ توکیو است.

ساره جوانمردی، ملی پوش پاراتیراندزی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین در مورد هدفش در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بیان کرد: با توجه به اینکه قبلا سهمیه پارالمپیک توکیو را کسب کرده بودم رقابت هایی مانند جام جهانی العین فرصتی بود تا با حضور در آن میزان آمادگی ام افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: کسی نمی تواند بگوید که به مدال های پارالمپیک فکر نمی کند و هدف من هم تکرار مدال های طلا پارالمپیک ریو در ۲۰۲۰ توکیو است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاشم را به کار می گیرم.

جوانمردی درباره جام جهانی العین امارات گفت: جام جهانی العین دومین رقابت رسمی ای بود که سهمیه های پارالمپیک ۲۰۲۰ در آن توزیع می شد و در مقایسه با رقابت های قهرمانی جهان کره جنوبی تعداد سهمیه های توزیع شده کمتر بود.

ملی پوش پاراتیراندازی افزود: سطح رقابت ها بالا بود و حریفان با قدرت در این مسابقات شرکت کرده بودند و برای من که سهمیه پارالمپیک را داشتم حکم دیدار تدارکاتی را داشت تا آمادگی ام را برای پارالمپیک افزایش دهم.

جوانمردی درباره عملکرد خود در جام جهانی العین عنوان کرد: در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر ضمن کسب طلا توانستم رکورد شکنی کنم اما در ۵۰ متر با بدشانسی مواجه شدیم چرا که میزبان تصمیم گرفته بود دور مقدماتی را در ۲ مرحله و در دو روز متوالی برگزار کند و زمان استراحتی که نیاز داشتیم به ما داده نشد اما با این وجود من توانستم در هر دو روز رکوردم را ارتقا دهم و به فینال صعود کنم.

وی تصریح کرد: در ماده ۵۰ متر با توجه به اینکه بعد از بازی های پاراآسیایی جاکارتا تمرین نداشتیم و من تنها ۳ جلسه تمرین کردم می توان گفت عملکرد خوبی در العین داشتم و حضور من و زمانی در فینال با وجود نبود تجهیزات، فشنگ و تمرینات کافی خیلی هم خوب بود و با بدشانسی مدال را از دست دادیم.

دارنده مدال طلا رقابت های تپانچه بادی ۱۰ متر جام جهانی، در مورد روند تمریناتش به صورت غیرمتمرکز گفت: حدود یکسال و دو ماه است که به صورت غیرمتمرکز تمرین می کنم و در این مدت در مسابقات العین سال ۹۶، جهانی کره جنوبی، پاراآسیایی جاکارتا و العین سال ۹۷ عملکرد خوبی داشتم و خللی در تمریناتم ایجاد نشد و رنگ مدال هایم نیز تغییر نکرد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *