ملی پوش والیبال نشسته:

هدفم کسب مدال طلای پارالمپیک است

رمضانی گفت: رسیدن به قهرمانی پارالمپیک توکیو باعث می شود تا خستگی برایم معنی نداشته باشد.

مرتضی رمضانی ملی پوش والیبال نشسته مردان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: از طریق یکی از دوستانم با ورزش این حوزه آشنا شدم و از همان ابتدا والیبال نشسته را انتخاب کردم و این روزها تمام هدفم این است که به همراه تیم ملی در آوردگاه پارالمپیک توکیو مدال طلا و عنوان قهرمانی را به دست آورم.

وی ادامه داد: موفقیت های ورزشکاران جانباز و معلول در رویدادهای مختلف آسیایی و جهانی در طول این سال ها ثابت کرده که با تلاش می توان به تمام هدف های زندگی رسید. حضور من در تیم ملی ایران انگیزه برای اطرافیان و دوستانم شد تا آنها نیز وارد ورزش شوند و برای رسیدن به اهداف شان تلاش کنند.

پاسور تیم ملی والیبال نشسته افزود: کسب عنوان قهرمانی جهان و پارالمپیک باعث می شود تا خستگی برای من معنی نداشته باشد. تمام تلاشم را به کار بستم تا برای تیم ملی و کاروان کشورم در توکیو ۲۰۲۰ افتخار آفرین باشم چرا که لحظه به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میدان بزرگ پارالمپیک بسیار غرورآمیز است که امیدوارم تمام ملی پوشان کشورمان آن را تجربه نمایند.

رمضانی اظهار داشت: اگر روزی از دنیای حرفه ای ورزش خداحافظی کنم، دوست دارم که به عنوان مربی باز هم فعالیتم را در این رشته ادامه دهم و تجربیاتم را در اختیار ورزشکاران جوان تر بگذارم و به افراد دارای معلولیت کمک کنم تا با ورود به ورزش، برای کاروان پارالمپیکی کشورمان افتخار آفرینی کنند.

ملی پوش والیبال نشسته در پایان گفت: از مسئولین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون برای حمایتی که از تیم ملی دارند تشکر می کنم و امیدوارم با کسب عنوان قهرمانی پارالمپیک بتوانیم دل ملت ایران را شاد کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *