سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان:

هدف از حضور در تورنمنت ترکیه، ارزیابی تیم ملی ب کشورمان است/ جدول فشرده زمان‌بندی میزبان به دور از ملاحظات فنی!

میرعظیمی گفت: حضور در تورنمنت ترکیه فرصتی است تا عملکرد بازیکنان جوان تیم ب کشورمان را بررسی کنیم و پشتوانه‌ای برای تیم الف بسازیم.

مازیار میرعظیمی، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین درباره بازی‌های تیم ملی در تورنمنت ترکیه بیان کرد: ما با تیم ب و بازیکنان جوان راهی این مسابقات شدیم و هدف‌مان شناسایی و ارزیابی عملکرد بازیکنان جوان در یک رویداد برون مرزی بود تا بتوانیم پشتوانه‌ای برای تیم ملی اصلی کشورمان بسازیم.

وی ادامه داد: متاسفانه برنامه‌ریزی که از سوی کشور میزبان برای برگزاری رقابت ها انجام شد بسیار نامناسب بود و تیم ما بلافاصله پس از رسیدن به ترکیه، با خستگی تاخیر پرواز، از فرودگاه یکسره به محل مسابقات رفت. با این وجود، بازیکنان جوان ما برابر تیم اصلی کره جنوبی بازی کردند و نهایتا پس از تساوی در زمان قانونی، در وقت اضافه با اختلاف ۴ امتیاز نتیجه را واگذار کردند.

میرعظیمی افزود: تیم کشورمان بدون فرصت کافی برای ریکاروی صبح روز شنبه برابر ترکیه، میزبان رقابت‌ها قرار گرفت و با ترکیب اصلی قهرمان اروپا روبه‌رو شد و بازی را واگذار کرد.

وی تاکید کرد: بر اساس زمان‌بندی فشرده رقابت‌ها، در دومین دیدار روز گذشته به مصاف تیم ملی روسیه رفتیم که خوشبختانه با تلاش و انگیزه ای که در بازیکنان تیم بود توانستیم مقتدرانه و با اختلاف ۹ امتیاز از سد این تیم عبور کنیم و امروز برای کسب جایگاه سومی مجدد برابر روسیه به میدان می رویم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: بازیکنان ما بسیار خوب بازی کردند و ما باید فرصت بیشتری به آنها بدهیم که با حضور در رویدادهای بین‌المللی تجربه لازم را بدست آورند تا بتوانند پشتوانه خوبی برای تیم اصلی ایران باشند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *