سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر آقایان خبر داد:

هشتمین مرحله اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در ارومیه برگزار می شود/ پنج لژیونر در ترکیب تیم اعزامی به رقابت های جهانی آلمان

محمدرضا دستیار، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر آقایان، در خصوص هشتمین مرحله ی اردوی آمادگی ملی پوشان به روابط عمومی فدراسیون گفت: این مرحله از اردوها با دعوت از ۱۲ ورزشکار اعزامی، از ۴ مرداد ماه در شهر ارومیه آغاز می شود.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر آقایان تاکید کرد: در این اردو پنج بازیکن لژیونر نیزدر ترکیب اصلی تیم حضور دارند و باقی ملی پوشان، از لیگ های داخلی انتخاب شده اند و تا اردوی بعدی که از نیمه ی مرداد و به صورت متصل به اعزام رقابت های جهانی آلمان است، همه بازیکنان باید به آمادگی نهایی برسند.

سامان بلاغی (فارس)، محمد محمدنژاد (قم)، عادل طرفی (خوزستان)، حسن عبدی (خراسان رضوی)، عبدالجلیل قرنجیک (گلستان)، حکیم منصوری، وحید سعادت پور (مازندران)، مرتضی ابراهیمی (زنجان)، امید هادی‌اظهر (تهران)، محمدحسن سیاری، مرتضی عابدی (مرکزی)، محسن طلوعی (اردبیل) ملی پوشان مدعو به این اردو هستند.

محمدرضا دستیار، به عنوان سرمربی، مازیار میرعظیمی، مربی و مسعود فلاح، کمک مربی، هدایت ملی پوشان را در این اردو به عهده دارند.

یاسر گیلکی به عنوان مربی بدنساز و علی امان زاده به عنوان سرپرست کادر فنی و ملی پوشان را همراهی می کنند.

هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر آقایان از ۴ تا ۱۱ مرداد در ارومیه  برگزار می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *