سیامند رحمان: سپاسگزار محبت هم وطنانم هستم

همیشه آماده ام/ رکورد تاریخی را در توکیو ثبت می کنم

سیامند رحمان با اشاره به عدم تمایل ثبت رکورد در رقابت های جهانی قزاقستان گفت: من همیشه آماده ام، اما رکورد تاریخی خود را در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ثبت می کنم.

سیامند رحمان ملی پوش پارا وزنه برداری کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: با توجه به اینکه توکیو ۲۰۲۰ را در پیش داریم، این وزنه ها را در قزاقستان ثبت کردم. در حالی که من در این رویداد آمادگی بالا بردن وزنه های بیشتر را هم داشتم. در مسابقات قزاقستان هم با کمیته بین المللی پارالمپیک مصاحبه کردم و گفتم می خواهم در توکیو رکورد تاریخی ام را ثبت کنم و برای رسیدن به این هدف تلاشم را خواهم کرد.

رحمان ادامه داد: مدتی برای لوزه ام بستری بودم و به دلیل مصرف آنتی بیوتیک ضعیف شده بودم و خوشبختانه الان بهترم، مشکلی ندارم و تمریناتم را ادامه می دهم.

وی افزود: با توجه به اینکه کشورها برای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو می بایست در این دوره از مسابقات جهانی شرکت می کردند سطح فنی و رقابتی در قزاقستان بالا بود و ورزشکاران زیادی در این دوره حضور داشتند، در خیلی از تیم ها چهره‌های جدیدی نیز وجود داشت. در دسته سنگین وزن نیز ورزشکارانی از کشور عراق و اردن حضور داشتند که به دلیل خطاهای زیاد نتواتستند رکورد لازم را ثبت کنند.

آرزوهای انسان در هر مقطعی از زندگی تغییر می کند

قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان گفت: آرزوهای انسان در هر مقطعی از زندگی تغییر می کند. زمانی کسب مدال قهرمانی کشور برای من از اهمیت بالایی برخوردار بود و تمام تلاشم را به کار می گرفتم تا بتوانم در سطح کشور مدال آوری کنم اما هر چه که گذشت سطح آرزوهای من بزرگتر شد.

دوست دارم بعد از من هم طلای سنگین وزن در اختیار ایران باشد

رحمان تاکید کرد: خوشبختانه توانستم ۳ بار طلای جهان و ۲ مرتبه طلای پارالمپیک را برای کشورم کسب کنم و اکنون آرزو دارم زمانی که در اوج هستم از دنیای ورزش خداحافظی کنم و باز هم ورزشکاری از ایران مدال طلای این دسته را بدست آورد. من ۱۲ سال است‌ که در خدمت تیم ملی هستم و اگر زمانی خداحافظی کنم دوست دارم به عنوان مربی تجربیاتم را در اختیار جوان ترها قرار دهم و مسیر ورزشی ام را به عنوان مربی ادامه دهم.

سپاسگزار محبت هم وطنانم هستم

وی اظهار داشت: سپاسگزار محبت هم وطنانم هستم. حس خیلی قشنگی است که مردم به من محبت و لطف دارند و هر بار که از مسابقات برمی گردم احساس می کنم که خانواده ام در فرودگاه حضور دارند و برای من این حجم از محبت مردم کشورم بسیار لذت بخش است. در شهر خودم هم بسیار مورد لطف و توجه همشهری ها و مردم هستم و از این بابت خدا را شاکرم.

ملی پوش تیم پارا وزنه برداری کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: از مسئولان کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون، کادر فنی تیم ملی و خانواده ام تشکر می کنم که از من حمایت کردند. امیدوارم به یاری خدا و با دعای مردم آنچه که در توان دارم را برای بالا بردن پرچم ایران در خارج مرزهای کشورم به کار گیرم و موفق باشم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *