رئیس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین :

ورزشکاران ایران اسلامی در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نمی آیند

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزشکاران کشورمان هیچگاه از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه نمی آیند و همچنان در عرصه ورزش هم از مظلومیت مردم فلسطین در مواجهه با دژخیمان رژیم ددمنش صهیونیستی حمایت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اسبقیان رئیس فدراسیون در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: جامعه ورزش در بیش از چهار دهه که از انقلاب اسلامی می گذرد همچنان در راستای اصول و ارزش های این نظام مقدس حرکت کرده و با عزت و اقتدار مقابل بدخواهان و دژخیمان زمانه ایستادگی کرده است .

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: آنچه مسلم است رویدادهای رقابتی در عرصه ورزش جایگاهی برای تجلی تلاش و توانمندی ورزشکاران محسوب می شود اما قهرمانان و دلاوران عرصه ورزش کشور در هیچ رویداد بین المللی ارزش های انقلاب اسلامی را فدای مدال نکردند و با پایمردی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین در مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی حاضر به رقابت نشدند و به قیمت از دست دادن مدال، همراهی خود را با حق و حقیقت به منصه ظهور رساندند تا مدال با ارزش انسانیت و حقانیت را بدست آورند .

رئیس فدراسیون افزود: ورزشکارانی که مظلومیت فلسطین را مورد حمایت قرار دادند، جوانمردان تاریخ هستند و همیشه مورد حمایت مردم قرار دارند و باز هم بر مواضع خود مبنی بر دفاع از ارزش ها پافشاری خواهند کرد .

اسبقیان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید عالی مقام سلیمانی عنوان کرد: سردار سلیمانی عزیز که تا همیشه تاریخ ماندگار خواهد ماند، دل بزرگ و قلب رئوف داشتند اما در مقابل دژخیمان، مرد مقاومت و فاتح بودند و اتفاقا همیشه ورزشکاران جوانمرد ایران را که از مدال می گذشتند و در دفاع از ارزش های نظام پیشگام بودند، مورد تفقد قرار می دادند که برای جامعه ورزش یک سرمایه معنوی محسوب می شود .

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش ایران با افتخار در آستانه روز جهانی قدس بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و اندیشه های ولی امر مسلمین (مدظله العالی) بیعت می کند .

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *