رئیس مجلس شورای اسلامی:

پاداش قهرمانان به صورت سکه پرداخت می شود/ با استقلال ورزش جانبازان و معلولان شاهد تحول خوبی در این بخش خواهیم بود

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از اردوی ملی پوشان اعزامی به بازیهای پاراآسیایی با آرزوی موفقیت برای کاروان در این دوره از بازی ها ابراز امیدواری کرد که با توجه به استقلال ورزش جانبازان و معلولان شاهد تحول خوبی در این بخش خواهیم بود.

لاریجانی در مورد پاداش مدال آوران ایران در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی و اینکه با توجه به تورم دلار نحوه پرداخت به چه صورت خواهد شد گفت: وزیر ورزش قول داده که پاداش مدال آوران بازیهای آسیایی و پاراآسیایی طبق آنچه مقرر بوده به صورت سکه پرداخت شود. در این مورد پرداخت ریالی انجام نمی شود.

وی خطاب به ملی پوشان با بیان اینکه خداوند بهترین ها را نصیب تان کند گفت: برای حمایت از ورزش جانبازان و معلولان کارهای لازم را خواهیم داشت. قطعا آنها نیازهایی دارند که باید دنبال شود. قطعا پیگیر این موضوع خواهیم بود.

علی لاریجانی گفت: ملت ایران شاهد بودند که ورزشکاران کشورشان در میادین مختلف و بازیهای آسیایی خوش درخشیدند و در بخش های مختلف المپیک و پارالمپیک مدال آور بودند. این نشان دهنده وجود پیشرفت و زمینه های آن در ورزش ایران است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تشکر از مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به خاطر تلاش و حمایت هایی که از ورزش در بخش های مختلف داشته و حاصل آن توفیقاتی بوده که در میادین مختلف بدست آمده است، صحبت های خود را ادامه داد.

وی با اشاره به انتزاع دو کمیته المپیک و پارالمپیک از یکدیگر که سال ۹۵ براساس قانون ابلاغی توسط رئیس جمهور انجام شد خاطرنشان کرد: در همین راستا اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک هم تصویب و به صورت رسمی ابلاغ شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *