با اعلام جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو؛

پاراتکواندوکاران کشورمان در جمع برترین ها قرار گرفتند/ ۴ ملی پوش ایران در رده نخست جهان

جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و ملی پوشان کشورمان در جمع برترین های جهان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو در ماه «مارس» ۲۰۱۹ از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و ملی پوشان کشورمان در جمع برترین های جهان قرار گرفتند.

موفقیت های ملی پوشان کشورمان در مسابقات جهانی باعث ارتقا رنکینگ آنها شده است.
بر همین اساس مهتاب نبوی نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۱۰۰ امتیاز در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار گرفت.

سعید صادقیان‌پور نماینده وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) کشورمان با ۲۸۴ امتیاز همچنان در صدر نخست این وزن قرار دارد.سجاد جوانبخت دیگر نماینده ایران در این وزن و در کلاس (K44) با کسب ۶۶/۶۳ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم و در کلاس (K42) با ۵۲/۵۴ امتیاز در رده ششم جهان قرار گرفت و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۸/۶۴ امتیاز در رده بیستم ایستاد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم در کلاس (K42) با کسب ۲۴۷ امتیاز همچنان در رده نخست جهان قرار دارد.  مهدی بهرامی آذر دیگر نماینده کشورمان در همین وزن و در کلاس (K43) با مجموع ۱۰۰ امتیاز رده دوم را در اختیار دارد.

مهدی پوررهنما نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم کشورمان در کلاس (K44) با ۲۷۱/۱۲ امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد و محمود جعفرزاده دیگر پاراتکواندوکار ایران در همین وزن با ۷۴/۷۸ امتیاز در رده یازدهم قرار دارد وعلیرضا بخت در این وزن نیز جایگاه شصت و هفتم را به خود اختصاص داد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم و در کلاس (K44) با ۱۷۳/۵۴ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد و حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۶۱/۹۲ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد.  محسن عبدی نیز در این وزن با ۱۸ امتیاز جایگاه ۲۸ را در اختیار دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *