رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین اعلام کرد:

پانزدهم دی ماه آخرین مهلت ثبت نام در رقابت های بین المللی فزاع ۲۰۱۸

بهمن رضایی، رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین، پانزدهم دی ماه را آخرین فرصت ثبت نام برای رقابت های بین المللی فزاع امارات اعلام کرد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: مسابقات بین المللی دو و میدانی فزاع هر سال به میزبانی امارات برگزار می شود و در زمره رقابت هایی است که زیر نظر IPC برگزار می شود و هر ساله نیز شاهد حضور تعداد بیشتری از کشورها در این رقابت ها هستیم.

رضایی افزود: با توجه به بین المللی بودن این رقابت ها، ورزشکارانی که در آن حضور می یابند دارای کلاس بندی مورد تایید IPC می شوند و رکوردهای آنها نیز در جدول رنکینگ جهانی ثبت می شود، به همین جهت این مسابقات برای ورزشکارانی که دارای کلاس بندی تایید شده بین المللی نیستند، فرصت خوبی است تا از این امتیاز برخوردار شوند.

رئیس انجمن دو و میدانی خاطر نشان کرد: سال آینده بازی های پاراآسیایی جاکارتا را پیش رو داریم و از طرفی تعدادی از ورزشکاران هستند که در مسابقات قهرمانی کشور و باشگاهی رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده اند و شانس این را دارند که در ترکیب تیم ملی برای این رقابت ها حضور داشته باشند، اما به دلیل اینکه تجربه ی حضور در رقابت های برون مرزی را ندارند، از کلاس بندی بین المللی و نیز رنکینگ جهانی برخوردار نیستند.

وی در همین زمینه افزود: از این رو مسابقات فزاع فرصت خوبی برای ورزشکاران یاد شده است که شرایط اولیه برای حضور در تیم ملی را کسب کنند و بر این اساس بخش نامه ای به کلیه ی هیات های استانی ارسال شده و شرایط مورد نیاز برای حضور مسابقات به اطلاع رسیده است و متقاضیان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند با توجه به موارد مندرج در بخش نامه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رضایی در پایان تصریح کرد: پس از پایان مهلت ثبت نام درصورتی که کلیه ی شرایط برای این اعزام مساعد باشد، کاروان ایران اواخر اسفند ماه برای شرکت در این مسابقات به امارات سفر خواهد کرد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *