مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ دوومیدانی معلولین-امارات؛

پایان کار نمایندگان ایران با ۵ طلا، ۲ نقره و یک برنز

تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین کشورمان موفق به کسب ۸ مدال در مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ دوومیدانی معلولین امارات شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین؛ تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین کشورمان موفق به کسب ۵ طلا، ۲ نقره و یک برنز در مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ دوومیدانی معلولین امارات شد.

مدال آوران طلا:

مهران نکویی‌مجد در ماده پرتاب وزنه، کلاس F34 با ثبت رکورد ١١/٠٨ متر به نشان طلا دست یافت.

حامد امیری در ماده پرتاب وزنه و در کلاس F54 با ثبت رکورد ۱۰/۸۷ متر در جایگاه نخست ایستاد و موفق به کسب مدال طلا شد. او در ماده پرتاب دیسک و در کلاس F54 با ثبت رکورد ۲۷/۶۷ موفق به کسب مدال طلا شد.
این ملی پوش کشورمان در ماده پرتاب نیزه و در کلاس F54 با ثبت رکورد ۳۰/۶۰ متر علاوه بر کسب سومین مدال طلای خود توانست رکورد آسیا را ۲/۴۸ سانتیمتر ارتقا دهد و به دلیل کسب ۳ نشان طلا عنوان بهترین ورزشکار مسابقات را بدست آورد.

سید محسن حسینی پناه در پرتاب وزنه، کلاس F35 با ثبت رکورد ۱۳/۴۹ متر در مکان نخست ایستاد و دومین مدال طلا را برای تیم ملی ایران کسب کرد.

مدال آوران نقره:

فائزه دیبایی در ماده پرتاب دیسک، کلاس F56 با رکورد ۲۳/۴۴ متر موفق به کسب مدال نقره شد.

مهران نکویی در ماده پرتاب نیزه و در کلاس F34 با رکورد ۲۸/۵۷ متر موفق به کسب مدال نقره شد.

مدال آوران برنز:

علیرضا مختاری دیگر نماینده کشورمان در ماده پرتاب وزنه و در کلاس F54 با رکورد ۷/۹۱ متر در مکان سوم ایستاد و به مدال برنز دست یافت.

تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین کشورمان متشکل از ۸ آقا و ۲ خانم در این رقابت‌ها حضور داشت.

حامد امیری، علیرضا مختاری، محسن حسینی پناه، محسن مجیدی، مهران نکویی، امین طبرسا، سعید حسین پور، محمد نعیمی‌نیا، فائزه دیبایی، ریحانه اشعربین ۱۰ ملی پوش کشورمان در این رقابت‌ها بودند.

لیلا کارکن به عنوان مربی بانوان، بهمن رضایی به عنوان مربی مردان و امید میرزا حسینی به عنوان سرپرست تیم ملی را در این مسابقات همراهی کردند.

گفتنی است این رقابت‌ها با حضور ۳۶ کشور در شهر دوبی برگزار شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *