ملی پوش آلپاین جانبازان و معلولین؛

پناهی: آشنایی با شاهین ایزدیار در زندگی ورزشی ام تأثیرگذار بود

غلامرضا پناهی گفت: آشنایی با شاهین ایزدیار در زندگی ورزشی ام تأثیرگذار بود و گرچه ملی پوش اسکی هستم اما تمرینات هر روزه ما باعث شکل گیری روحیه ورزشی در من شد.

ملی پوش زنجانی آلپاین جانبازان و معلولین کشورمان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد: من ورزش را با شنا آغاز کردم و چون در کرج زندگی می کردم، با شاهین ایزدیار هر روز تمرین می کردیم. این دوستی روی من، روحیه، زندگی و ورزشم بسیار تأثیرگذار بود.

غلامرضا پناهی افزود: بعد از این که ناچار شدیم با خانواده از کرج به زنجان نقل مکان کنیم، نتوانستم شنا را دنبال کنم. اما با آشنایی با اسکی جانبازان و معلولین و آقای شمشکی رئیس این انجمن فعالیت در این رشته را شروع کردم. اسکی دریچه جدیدی از دنیای توانمندی را پیش رویم باز کرد و با وجود محدودیت های مالی، روز به روز علاقه ام به آن بیشتر شد.

وی ادامه داد: در رقابت های کشوری و پس از آن در مسابقات آسیایی و بین المللی هم نتایج خوبی کسب کردم و به تیم ملی دعوت شدم. این موفقیت ها در طی چند سال اخیر نگاهم به زندگی و مسائل پیرامون آن را تغییر داد.

پناهی در پایان گفت: در فصل گرما و زمانی که اسکی میسر نیست به طور منظم تمرینات بدنسازی ام را پیگیری می کنم و بعد از آن با حمایت رئیس انجمن در پیست دیزین اردو می زنیم. امیدوارم بتوانم در ادامه مسیر زندگی و ورزش، به آرزوی ایستادن بر سکوی پارالمپیک برسم.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *