با دعوت از 15 کماندار؛

پنجمین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین برگزار می شود

کمانداران تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین برای حضور در پنجمین مرحله تمرینات آماده سازی بازی های پاراآسیایی جاکارتا، به اردو فراخوانده شدند.

هادی نوری، سمیه رحیمی قهدریجانی(اصفهان)، علیسینا منشاءزاده، سمیه عباسپور، زهرا نعمتی(کرمان)، رمضان بیابانی (مازندران)، فرزانه عسگری (آذربایجان شرقی)، راضیه شیرمحمدی، زهرا دلخوش(خراسان رضوی)، غلامرضا رحیمی (خوزستان)، اصغر زارعینژاد، پوریا جلالیپور، محمدرضا زندی، مجید کاکوش، محدثه کهنسال(تهران)، ۱۵ ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند که از عصر روز چهارشنبه، ۹ خرداد ماه وارد محل برگزاری تمرینات خواهند شد.

مجید کهتری به عنوان سرمربی تیم ملی با همراهی جبرائیل عبادی و لیلا سخائی فر مربیان تیم ملی بر تمرینات ملی پوشان نظارت دارد و مهرداد غلامی به عنوان کمک مربی و سعید اصغری گنجی نیز به عنوان مربی بدن ساز، در کادر فنی حضور دارند.

سرپرستی این تمرینات نیز که از ۱۰ تا ۲۰ خرداد ماه در محل مجموعه ورزشی کارخانه الیاف تهران برگزار می شود، بر عهده ی مهسا محمدزاده است.

تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین کشورمان برای شرکت در تورنمنت بین المللی جمهوری چک و نیز سومین دوره بازی های پاراآسیای جاکارتا آماده می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *