پیام تبریک اسبقیان به مناسبت انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین طی پیامی انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اسبقیان در پیامی حضور مردم شهید پرور ایران به خصوص جامعه ورزش و خانواده بزرگ ورزش‌های جانبازان و معلولین در پای صندوق های رای و انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

“ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در همراهی با رهبر فرزانه و برای پاسداشت خون شهدا و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی روز جمعه ۲۸ خرداد ماه با حضور پرشور و گسترده خود در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر آفریدند.

اینجانب به سهم خودم و به نیابت از خانواده بزرگ ورزش های جانبازان و معلولین این حضور حماسی و اقتدار آفرین را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم شریف ایران و به منتخب ملت، برادر بزرگوار و ارزشمند آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی تبریک و تهنیت عرض نموده و از محضر الهی، توفیقات ایشان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این مسئولیت بسیار خطیر، خواستارم و در پایان از حضور پرفروغ جامعه ورزش، به ویژه خانواده بزرگ ورزش های جانبازان و معلولین که با بصیرت انقلابی در انتخابات حضور یافتند تشکر و قدردانی می نمایم.”

سید محمد شروین اسبقیان

خرداد ۱۴۰۰

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *