پیام تبریک دکتر سجادی به مناسبت ادامه ی افتخارآفرینی ورزشکاران کاروان سردار دل ها

وزیر ورزش و جوانان افتخارآفرینی های ورزشکاران کاروان سردار دل ها در ادامه ی بازی های پارالمپیک توکیو را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام دکتر سید حمید سجادی پس از کسب پنج مدال طلا و نقره ی ورزشکاران کاروان سردار دلها درادامه ی بازی های پارالمپیک توکیو به شرح زیر است :

بِسْم الله الرحمن الرحیم

درخشش ورزشکاران با اراده و توانمند کاروان ورزشی سردار دل ها در ادامه بازی های پارالمپیک توکیو را که با پنج مدال با ارزش طلا و نقره به عرصه ای برای بروز و ظهور اقتدار ورزش ایران اسلامی تبدیل کردند، به تک تک قهرمانان، مسئولان کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، کادر فنی و سرپرستی، خانواده قهرمانان و هموطنان عزیز تبریک می گویم .

“محمدرضا خیرالله زاده”و “وحید نوری”عزیز؛ طلایه داران جودو، عزم جدی و مبارزه جوانمردانه شما قهرمانان دل مردم را شاد کرد .

“امان الله پاپی”، “علیرضا مختاری” عزیز در پرتاب نیزه و پرتاب وزنه و “حامد صلحی پور”عزیز در پاراوزنه برداری، سه مدال نقره شما دلاوران برای ملت بزرگ ایران، بسیار ارزشمند است .

به همت والایتان درود می فرستم و با توکل بر خدا، ابتدا برای سلامتی همه ورزشکاران و سپس استمرار افتخارات کاروان سردار دلها دعا می کنم .

سید حمید سجادی
وزیر ورزش و جوانان

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *