عضو تیم ملی دو و میدانی،

پیمان نصیری: در ۱۵۰۰ متر طلا می گیرم

دو و میدانی کار طلایی ایران در بازی های پاراآسیایی اینچئون گفت:« برای گرفتن مدال طلا در مسابقات ۱۵۰۰ کاملا آماده هستم.»
پیمان نصیری عضو تیم ملی دو و میدانی در بازی های پاراآسیایی درباره حضورش در این دوره به خبرنگار اعزامی گفت:« کار سخت و دشواری دارم. با توجه به وضعیتی که رقبا دارند کسب مدال طلا به این آسانی ها ممکن نیست.»
او با اشاره به احتمال حضورش در دوی ۴۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر ادامه داد:« زمان کمی بین دو مسابقه ۱۵۰۰ و ۴۰۰ متر است و همین باعث می شود که نتوانم در هر دو مسابقه حضور داشته باشم.»
نصیری در پاسخ به اینکه آیا باید منتظر مدال طلای او در هر دو رشته باشیم یا نه؟ ادامه داد:« در ۴۰۰ متر که اصلا مشخص نیست حضور داشته باشم یا نه؟ چون کادر فنی اسم مرا فقط برای ۱۵۰۰ متر داده‌اند و من هم فکر می کنم در ۱۵۰۰ متر بتوانم مدال طلا را کسب کنم.»
دارنده مدال طلای بازی‌های پارا آسیایی اینچئون و پارالمپیک لندن همچنین گفت:« برای حضور در این رقابتها تمرینات سخت و دشواری را پشت سر گذاشتم تمرینات فشرده از یک سو و البته دوری از خانواده و فشردگی تمرینات اختصاصی که داشتم از سوی دیگر باعث شد تافشار زیادی را تحمل کنم. حالا باید به بهترین شکل ممکن حاصل این همه زحمت را ببینم. تمامی این زحمات هم فقط با مدال طلا جبران می شود.»
او با اشاره به سفر سخت و طولانی به جاکارتا ادامه داد:« البته باید تشکر کرد که مسولان کمیته ملی پارالمپیک پرواز چارتر برای سفر تیم در نظر گرفتند اما تاخیر دو ساعته و همچنین معطلی یکی دو ساعته در فرودگاه باعث شد تا با خستگی و کلافگی راهی دهکده بازی ها شویم اما با این‌حال امیدوارم خیلی زود بتوانم به فرک اصلی برسم.»

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *