معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان:

پیگیر وضعیت اماکن ورزشی در هیئت استان‌ها هستیم

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: پیگیر وضعیت سالن و اماکن ورزشی در هیئت استان‌ها هستیم تا فضا برای تمرین ورزشکاران مهیا باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی فدراسیون بیان کرد:

فدراسیون و هیئت‌های استانی ورزش افراد دارای معلولیت با ورزشکارانی مواجه هستند که نیاز به شرایط خاص‌تر و ویژه‌تری دارند. البته به طور حتم زحمات و فداکاری مسئولان باعث شده تا این فضا مهیا شود و ورزشکاران ما بارها در رویدادهای مختلف پرچم کشورمان را به اهتزاز در آورند.

وی افزود: پیگیر وضعیت در اختیار قرار گرفتن سالن‌ها و اماکن ورزشی در هیئت استان‌ها خواهیم بود تا فضا برای تمرین ورزشکاران وجود داشته باشد.

فرهادی‌زاد ادامه داد: سختی کار فدراسیون را درک می‌کنم چرا که تعدد رشته‌ها زیاد است و امیدوارم که تسهیلات و امکانات به گونه‌ای باشد که بتواند پاسخگوی نیاز ورزشکاران باشد.

وی عنوان کرد: به دنبال ایجاد فضایی هستیم که بودجه به دست هیئت‌ها برسد و تسهیلات لازم به داخل هیئت ها وارد شود.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: از مسئولان فدراسیون، کمیته ملی پارالمپیک و هیئت ها تشکر می کنم که فضا را برای کسب موفقیت‌های مختلف مهیا کردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *