اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته – تبریز؛

چهارمین پیروزی پیاپی ایران مقابل آلمان بدست آمد/ آمریکا حریف پنجم

تیم ملی والیبال نشسته ایران در چهارمین دیدار خود در لیگ جهانی به مصاف آلمان رفت و با اقتدار و در سه ست متوالی این تیم را شکست داد تا شاگردان هادی رضایی همچنان بدون شکست باقی بمانند.

چهارمین روز این رقابت ها امروز (یکشنبه) در سالن صدرای تبریز با سه دیدار پیگیری می شود که در نخستین مسابقه تیم ملی والیبال نشسته ایران به مصاف آلمان رفت.

ملی پوشان ایران در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند تا چهارمین برد متوالی خود را به دست آورند. تیم آلمان نیز سومین ناکامی خود در این رقابت ها را تجربه کرد.

تیم ملی والیبال نشسته ایران این مسابقه را با ترکیبی متفاوت نسبت به سه دیدار قبلی شروع کرد و هادی رضای ترکیب داود علیپوریان، امیرحسین کفش دار، آرش خرم علی، صادق بیگدلی، حسین گلستانی، مهدی بابادی و رمضان صالحی (لیبرو) به میدان فرستاد.

در آنسوی میدان نیز تیم ملی والیبال نشسته آلمان این مسابقه را با ترکیب استیفن مانلین، دومینک آلبرشت، مارتین فوگل، لوکاس شیوی، دنل تاتانگ و تربن شیو آغاز کرد.

فلایو گومز از برزیل و یانکو پلسنیک از اسلوونی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

دیدار تیم های ملی والیبال نشسته ایران و آلمان حدود ۳۰۰ تماشاگر مرد و زن داشت که ملی پوشان با تشویق های خود در تمامی مدت مسابقه در سالن والیبال مجموعه ورزشی صدرای تبریز همراهی کردند.

گوردن نیلی از انگلستان به عنوان ناظر فنی، لارنت تورسیلاس از فرانسه (مدیر رسانه)، لیلی توکلی از ایران (ژوری)، منوچهر پورحسن از ایران (رئیس کمیته فنی و اجرایی)، مهدی نویدی از ایران (دبیر کمیته فنی و اجرایی) و خضراله ترابی از ایران به عنوان مسئول امور فنی مسابقات از جمله حاضران در سالن این مسابقه بودند.

نیروهای حراست وزارت ورزش و جوانان در همکاری با نیروی انتظامی حضور پررنگی در این رقابت ها دارند و با تلاش آنان مسابقات نیز در امنیت و آرامش کافی در حال برگزاری است.

تیم ملی والیبال نشسته ایران که حضور در دیدار نهایی قطعی شده است، فردا (دوشنبه) در آخرین دیدار دور مقدماتی لیگ جهانی به مصاف آمریکا می رود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *