سازمان جهانی پاراوالیبال اعلام کرد:

چین میزبان رقابت‌های قهرمانی جهان والیبال نشسته ۲۰۲۲

رقابت‌های قهرمانی جهان والیبال نشسته در سال ۲۰۲۲ به میزبانی شهر هانگژو برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، وب‌سایت اینساید دگیمز، از انتخاب چین برای میزبانی مسابقات قهرمانی جهان والیبال نشسته سال ۲۰۲۲ خبر داد.
این رویداد جهانی والیبال معلولین در مرکز توسعه شهر هانگژو از ١٨ تا ٢۴ ماه می ٢٠٢٢ همزمان با ( ٢٩ اردیبهشت تا ۴ خرداد سال ١۴٠١) و جدا از بازی‌های پارالمپیک در دو گروه مردان وبانوان برگزار خواهد شد.
تاکنون این رقابت‌ها در کشورهای ایران ، هلند، اسلوونی، مصر، آلمان، آمریکا، مجارستان، نروژ و لهستان برگزار شده است و چین دهمین کشوری است که میزبان این رقابت‌ها می‌شود.
سازمان جهانی پارا والیبال در این خصوص بیان کرد: “چین یکی از هفت کشوری است که برای میزبانی این رویداد اعلام آمادگی کرده است.” همچنین رئیس این سازمان به این کشور به دلیل انتخابش برای حمایت و میزبانی از چنین رویداد بزرگی در والیبال نشسته تبریک گفت.”

دبیرکل پارالمپیک چین نیز در این‌باره عنوان کرد: “تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم بست تا بازیکنان این رشته از زمان اقامت خود در چین، خاطره خوبی داشته باشند و نهایت همکاری را با سازمان جهانی پاراوالیبال برای برگزاری این رویداد خواهیم داشت.”

گفتنی است شهر هانگژو در سپتامبر سال ۲۰۲۲ میزبان رقابت‌های پاراآسیایی خواهد بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *