کانادای میزبان مقابل ایران به برتری دست یافت/ برزیل چهارمین حریف ایران در مرحله گروهی

در سومین روز از رقابت های جهانی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر ۲۳ سال جهان، نمایندگان کشورمان مقابل تیم میزبان، کانادا، به میدان رفتند.

این دیدار تا اواخر نیمه دوم تنگاتنگ و با اختلاف بسیار اندک پیش می رفت، اما با حمایت تماشاچیان کانادایی، در نهایت تیم میزبان موفق شد با نتیجه ۵۹ بر ۶۷، پیروز این میدان باشد.

تیم ملی ایران تا کنون موفق به یک برد مقابل تیم استرالیا شده و مقابل تیم های ترکیه و کانادا نیز نتیجه را واگذار کرده است.

چهارمین دیدار ایران در مرحله ی گروهی، یکشنبه، ساعت ۲۰ به وقت محلی تورنتو ، مقابل تیم برزیل برگزار خواهد شد.

در ابتدای این دیدار نیز، از اعضای تیم ملی بسکتبال با ویلچر کانادا که بیست سال گذشته در چنین روزی، موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شده اند، تقدیر شد.

تیم ایران با ترکیب امیررضا احمدی(ایلام)،مهدی ماندگار(هرمزگان)،علی کریمی کردآبادی(اصفهان)،مجتبی کمالی(فارس)،محمدحسن سیاری،همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه(مرکزی)،پیمان میزان،حسنعلی کعبی عمیر،سیدمهدی موسوی(تهران)، رضا عیوضی(قم) و با هدایت حسن پالار، سرمربی تیم ملی و به سرپرستی هادی رضایی، در این مسابقات حضور یافته است.

رقابت های جهانی کانادا در دو گروه ۶ تیمی برگزار می شود و تیم ملی کشورمان در گروه یک با تیم های استرالیا، ترکیه، کانادا، برزیل و ایتالیا رقابت های مرحله ی گروهی را انجام می دهد و در گروه دو نیز تیم های انگلستان، آلمان، ژاپن، آمریکا، فرانسه و آفریقای جنوبی با هم در یک گروه قرار دارند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *