ملی پوش تیم ملی شنای جوانان جانبازان و معلولین:

کسب مدال پارالمپیک بزرگترین آرزوی ورزشی ام است

محسنیان گفت: آرزو دارم در پارالمپیک بتوانم برای تیم ملی کشورم مدال آوری کنم.

دانیال محسنیان ملی پوش تیم ملی شنای جوانان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: حدود شش سال است که در این رشته تمرین می کنم و آرزو دارم بتوانم در پارالمپیک پاریس برای کشورم مدال آوری کنم.

وی ادامه داد: اکنون برای بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین آماده می شوم. این رقابت‌ها همیشه در سطح بالایی برگزار می‌شود و بهترین ورزشکاران در رده سنی جوانان و نوجوانان در آن حضور پیدا می‌کنند و امیدوارم بتوانم در این رویداد با کسب مدال خوشرنگ برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

محسنیان افزود: در خوزستان از طریق مربیانم با شنای جانبازان و معلولین آشنا شدم و اکنون با تمرین زیر نظر کادر فنی تلاش می کنم بهترین نتیجه را بدست آورم.

وی ادامه داد: به خاطر شیوع کرونا استخرها برای حفظ سلامتی ورزشکاران تعطیل شد و در این مدت برای اینکه سطح آمادگی جسمانی ام را حفظ کنم به تمرینات بدنسازی پرداختم. هر زمان که شرایط برای استفاده از فضای آبی به لحاظ ویروس کووید ۱۹ مساعد باشد تمرینات تکنیکی ام را در استخر ادامه می دهم.

ملی پوش شنا عنوان کرد: با ورود به دنیای ورزش حرفه ای و حضور در تیم ملی و مسابقات مختلف، انگیزه ای برای برادرم و دیگر دوستانم شدم تا بتوانند با پشتکار در ورزش فعالیت کنند.

وی تصریح کرد: به افراد دارای معلولیت پیشنهاد می کنم هیچ زمانی به دلیل شرایط جسمانی که دارند از ورزش فاصله نگیرند بلکه فعالیت شان را با هدف رسیدن به موفقیت آغاز کنند تا با ورود به اجتماع  و دنیای قهرمانی توانمندهایشان را باور نمایند.

ملی پوش شنای جوانان در پایان گفت: از پدر و مادر، همچنین مربیان و مسئولین تشکر و قدردانی می کنم که با حمایت هایشان به من کمک کردند تا در مسیر اهدافم قدم بردارم. امیدوارم روزی بتوانم با کسب مدال پارالمپیک زحمات آنها را جبران کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *