رئیس انجمن والیبال جانبازان و معلولین؛

کشفیا: عملکرد انجمن در سال ۱۳۹۹ قابل قبول بود/ آمادگی تیم های ملی والیبال نشسته برای مسابقات پاراآسیایی بعد از توکیو

علی کشفیا، عملکرد انجمن والیبال جانبازان و معلولین در سال ۱۳۹۹ را مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد.

کشفیا در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین عنوان کرد: با شیوع کرونا سال ۹۹ برای همه مشکلات خاصی را در پی داشت که بر ورزش کشور هم تأثیر خود را گذاشت اما به لطف خدا پیش از پایان سال رویدادهای مختلفی برگزار شد. ما تا به حال ۱۰ اردوی آمادگی، ویژه رقابت های پارالمپیک توکیو برگزار کرده ایم که دو اردوی اخیر، بعد از مدت ها تعطیلی کرونایی در شرایط قرنطینه در جریزه کیش برپا شد. میزبانی شایسته ای هم در آنجا صورت گرفت و کمال همکاری را با ما در اجرای کلیه پروتکل های بهداشتی داشتند که جای تشکر دارد.

وی ادامه داد: با برگزاری لیگ برتر مردان و پویایی این مسابقات، با وجود وقفه ای که در اردوها پیش آمد خوشبختانه ملی پوشان به دلیل حضور فعال در رقابت های باشگاهی و همچنین تمرین در دو اردوی اخیری که داشتیم، دوباره به سطح مطلوبی از آمادگی رسیده اند. البته علاوه بر آماده سازی بیشتر بازیکنان تیم ملی، با برگزاری لیگ برتر در بخش مردان و بانوان و لیگ دسته یک آقایان، استعدادهای خوبی هم شناسایی شدند. یکی از همین بازیکنان جواد نظری از گلستان بود که برای ارزیابی توسط کادر فنی، او را به اردوی تیم ملی نیز دعوت کردند. به هر حال لیگ همیشه پشتوانه تیم ملی است.

 رئیس انجمن والیبال جانبازان و معلولین افزود: امسال همچنین رقابت های لیگ دسته یک مردان را در پنج منطقه و از ابتدای اسفند ماه شروع کردیم که همزمان در مناطق مختلف به خوبی برگزار شد و چهار تیم به مرحله نهایی صعود کردند که رقابت های آن نیز بعد از تعطیلات نوروز، در سال ۱۴۰۰ دنبال می شود.

وی تصریح کرد: در ادامه فعالیت های انجمن، رقابت های قهرمانی کشوری والیبال ساحلی را با حضور ۹ تیم، به مدت دو روز برگزار کردیم و با وجود محدودیت های کرونا و اجرای پروتکل ها، برگزاری مسابقات این رشته نیز به شایستگی صورت گرفت.

کشفیا در پایان با اشاره به رویدادهای مهم پیش روی انجمن در سال آینده گفت: بعد پارالمپیک توکیو، می بایست آماده سازی تیم های ملی آقایان و بانوان والیبال نشسته برای رقابت های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ در اولویت قرار گیرد که بر این اساس برنامه های خود را ارائه داده ایم و انشاءالله با همکاری فدراسیون و حمایت کمیته ملی پارالمپیک این فعالیت ها را پیگیری خواهیم کرد.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *