سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین خبر داد:

کلاسبندی مجدد ورزشکاران در رقابت های جهانی پرتغال صورت می گیرد

مسعود مهدوی نیا، سرمربی تیم ملی قایقرانی جانبازان و معلولین در خصوص آخرین شرایط ملی پوشان و رویدادهای پیش رو، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی در این زمینه افزود: خوشبختانه در این ایام تعدادی از ورزشکاران دارای معلولیت به قایقرانی روی آورده اند و میانگین سنی آنها که از ۱۰ سال تا ۳۰ سال است و با حمایت فدراسیون قایقرانی و نیز هیات قایقرانی استان تهران مشغول تمرینات هستند و  امیدواریم در آینده نفرات بیشتری در این رشته فعال شوند.

مهدوی نیا گفت: البته اردوهای تیم ملی فعلا برقرار نیست و ملی پوشان در شهرهای محل سکونت خود حضور دارند اما باید برای مسابقات جهانی که سال آینده به میزبانی پرتغال برگزار می شود آماده شویم و بهترین نفرات را به این رویداد مهم اعزام کنیم.

وی خاطر نشان کرد: طبق قانون جدید کلاسبندی کلیه ی ورزشکاران، فارغ از اینکه در رویدادهای برون مرزی شرکت داشته اند یا خیر، باید مجددا بررسی شود و به همین منظور رقابت های جهانی پرتغال اولین رویدادی است که می بایست ورزشکاران در آن کلاس بندی خود را به تایید برسانند.

سرمربی تیم ملی افزود: به غیر از مسابقات جهانی پرتغال، ورزشکاران باید در مسابقات جهانی که یکسال بعد از رقابت های پرتغال برگزار می شود نیز مجددا کلاسبندی شوند و برای تایید نهایی آن حضور در هر دو دوره مسابقات جهانی الزامی است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *