با انجام قرعه کشی لیگ برتر والیبال نشسته؛

گروه بندی رقابت های جام ایثار مردان مشخص شد

قرعه کشی بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، جلسه قرعه کشی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته مردان، جام ایثار، با حضور گلشنی مدیر ورزشی فدراسیون، آشوری رئیس سازمان، شاهی دبیر انجمن و نمایندگان باشگاه های حاضر در این دوره امروز یکشنبه ۱۸ آبان ماه برگزار و گروه بندی تیم ها مشخص شد.

بر همین اساس، در گروه A تیم های شهرداری ورامین، شهرداری گنبد، پالایش نفت آبان و در گروه B مس شهر بابک کرمان، سپیدرود رشت، ذوب آهن اصفهان با یکدیگر به صورت متمرکز در سه مرحله (رفت، برگشت و پلی آف) به رقابت می پردازند.

مهدی آشوری درباره این دوره از مسابقات بیان کرد: از ۹ تیمی که اعلام آمادگی کرده بودند، تنها نمایندگان ۶ تیم حضور داشتند و بر همین اساس لیگ سال جاری با همین تیم ها برگزار می شود.

 رئیس سازمان لیگ در پایان با اشاره به اهمیت حفظ سلامتی ورزشکاران، کادر فنی و عوامل برگزاری افزود: ورزشکاران زیادی درخواست شروع دوباره مسابقات را داشتند و ما هم دغدغه آنها را به مسوولین انتقال دادیم که در نهایت قرار شد با کسب مجوز ازسوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، حفظ پروتکل های بهداشتی و نظارت نمایندگان سازمان لیگ و فدراسیون این رقابت ها از نیمه اول آذر ماه در شهرهای کم خطر آغاز شود.

عکس: رضا جوشقانی

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *