یوسف آجورلو:

۳ اردوی انتخابی برای تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین تدارک دیده ایم/ مرحله دوم رقابت های آزاد منطقه ای اواخر سال ۹۷

یوسف آجورلو، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گفت: با توجه به مشکلات هزینه ای و گران شدن ایاب و ذهاب برای ورزشکاران در سطح کشور، رقابت های ورودی انتخابی تیم ملی را به صورت غیر متمرکز در پنج منطقه برگزار کردیم.

آجورلو افزود: با اجرای مسابقه در پنج شهر تهران، اصفهان، شیراز، تبریز و مازندران، تعداد شرکت کنندگان افزایش داشت و در مجموع ۱۲۰ تیرانداز در دو بخش بانوان و آقایان و پنج ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: این رقابت ها برای انجمن به منزله ی ورودی، به اردوهای انتخابی تیم های ملی تفنگ و تپانچه بود و بر این اساس ورزشکاران به سه دسته تقسیم و دعوت می شوند.

رئیس انجمن تیراندازی در ادامه تصریح کرد: گروه اول، ۱۵ ورزشکار هستند که از رقابت های اخیر تپانچه انتخاب شده اند و برای حضور در اردوی انتخابی از ۲۶ تا ۳۰ آذر دعوت خواهند شد. گروه دوم، ۱۴ تیرانداز در تفنگ بادی کلاس های SH1 و SH2، نیز هفته اول آذر به اردوی انتخابی دعوت می شوند و در نهایت منتخبین دو اردو همراه با ملی پوشان در سومین اردوی انتخابی حاضر خواهند شد.

آجورلو در پایان تاکید کرد: همه این برنامه ریزی ها طوری صورت گرفته که ترکیب نهایی در رقابت های جام جهانی امارات تا قبل از ۲۰ آذر مشخص و اردوهای نهایی تا زمان اعزام تشکیل شوند.

رقابت های جام جهانی ۲۰۱۹ تیراندازی از ۲۴ بهمن تا ۵ اسفند ۱۳۹۷، در شهر العین کشور امارات برگزار می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *