1403/4/3

کد خبر: 137558

1403-03-11 16:56:03

مدیر ورزشی فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان:

برای حضور پرقدرت در پارالمپیک، مسابقات و اردوهای تدارکاتی برای تیم‌های ملی اعزامی پیش بینی شده است / مسابقات جهانی پاراشنا فرانسه در دستورکار قرار نداشت

گیلانی نژاد با تاکید بر اهمیت آمادگی ملی پوشان گفت: با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک تلاش شده است پیش از رقابت‌های پاریس، تیم های ملی در مسابقات یا اردوهای تدارکاتی حضور پیدا کنند.

محمد مهدی گیلانی نژاد مدیر ورزشی فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: باتوجه به اهمیت کسب آمادگی ملی پوشان برای حضور پرقدرت در رقابت‌های پاریس، کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون به دنبال حضور تیم های ملی در مسابقات بین المللی و یا اردوهای تدارکاتی هستند. در همین راستا تیم ملی تیراندازی و دو و میدانی در رقابت‌های جام جهانی کره جنوبی و مسابقات قهرمانی جهان ژاپن حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: همچنین تیم ملی تیروکمان در مسابقات جمهوری چک، تیم ملی والیبال نشسته مردان در تورنمنت هلند و تیم ملی وزنه برداری در رقابت های گرجستان شرکت خواهند کرد تا ضمن افزایش آمادگی ورزشکاران، آخرین وضعیت آنها پیش از اعزام به پارالمپیک مورد ارزیابی قرار گیرد.

گیلانی نژاد عنوان کرد: طبق مصوبه کمیته ملی پارالمپیک برای حمایت از رشته های اعزامی، قرار بود که تیم ملی شنا نیز در مسابقات جهانی آلمان حضور پیدا کند که با وجود تلاش های انجام شده از سوی کمیته ملی پارالمپیک، روادید تیم ملی به دلیل ضیق وقت از سوی کشور میزبان صادر نشد و متاسفانه این اعزام صورت نگرفت.

وی تصریح کرد: حضور در مسابقات جهانی پاراشنا فرانسه باتوجه به شرایط تیم و فاصله زمانی تا پارالمپیک در دستور کار قرار نداشت و به همین دلیل اقدامی هم برای حضور در این مسابقات صورت نگرفت. پس از لغو شدن اعزام به آلمان، طبق برنامه ریزی های انجام شده از سوی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون مقرر شد که تیم ملی در یک اردوی تدارکاتی برون مرزی حضور پیدا کند تا ملی پوشان با آمادگی کامل به پارالمپیک پاریس اعزام شوند.

مدیر ورزشی فدراسیون گفت: با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیم های ملی جانبازان و توان یابان اعزامی به پارالمپیک پاریس با حضور در مسابقات و اردوهای مختلف با آمادگی کامل راهی پاریس ۲۰۲۴ خواهند شد و امیدوارم که در این رویداد بزرگ هم شاهد درخشیدن ملی پوشان کشورمان باشیم.

ورزش_جانبازان_و_توان یابان

دسته بندی: سایر اخبار

ارتباط با ما
تهران، خیابان بهار شمالی، خیابان شهید ورکش، پلاک یک
کدپستی: ۱۵۷۳۸۱۶۱۱۱
ما را دنبال کنید
منو | Menu