1403/4/3

کد خبر: 137581

1403-03-21 08:46:32

برگزاری نشست مشترک برای تشکیل کمیته «شمشیربازی روی ویلچر»

در نشست مشترک میان دکتر کوهپایه زاده با دکتر علیرضا پورسلمان رئیس فدراسیون شمشیربازی جوانب مختلف برای تشکیل کمیته «شمشیربازی روی ویلچر» در ایران و توسعه و گسترش فعالیت های این رشته مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شمشیربازی روی ویلچر از جمله رشته های پارالمپیکی است که پیش از این وارد ایران شده بود اما در عمل فعالیت خاصی پیرامون آن انجام نشد. 

در همین راستا با پیگیری و تاکید دکتر علیرضا پورسلمان بر رونق شمشیربازی روی ویلچر در کشور، نشستی مشترک میان وی و دکتر کوهپایه زاده رئیس و حسین پور سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان برگزار شد تا جوانب مختلف پیرامون این رشته و چگونگی فعالیت های آن مورد بررسی قرار بگیرد. 

در این نشست مقرر شد کمیته ویژه شمشیربازی روی ویلچر در فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان تشکیل شود تا با نظارت فنی فدراسیون شمشیربازی توسعه و رونق این رشته در کشور را دنبال کند. 

قرار است در هفته آینده اولین جلسه فنی با نماینده فدراسیون شمشیربازی در بخش شمشیربازی روی ویلچر برگزار شود و در این نشست برنامه عملیاتی انجمن پاراشمشیربازی با حمایت هر دو فدراسیون طراحی و ارائه شود تا این رشته در فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان و هیئت های استانی علاقه مند به این رشته و دارای زير ساخت های مناسب فعال شود و با ایجاد شرایط لازم اولین دوره رقابت های قهرمانی کشور این رشته در سالجاری برگزار گردد.

ورزش_جانبازان_و_توان یابان

دسته بندی: سایر اخبار

ارتباط با ما
تهران، خیابان بهار شمالی، خیابان شهید ورکش، پلاک یک
کدپستی: ۱۵۷۳۸۱۶۱۱۱
ما را دنبال کنید
منو | Menu