1403/5/4

کد خبر: 137631

1403-04-08 22:38:33

مسابقات بین المللی ۲۰۲۴ جمهوری چک؛

تیم کامپوند آقایان موفق به کسب مدال طلا شد/ مدال نقره به تیم میکس کامپوند رسید / تیم میکس ریکرو به مدال برنز دست پیدا کرد

ملی پوشان کشورمان در مسابقات بین المللی جمهوری چک موفق به کسب مدال‌های رنگارنگ شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و توان‌یابان، در ادامه رقابت‌های بین المللی جمهوری چک، امروز ملی پوشان تیروکمان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند و موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز مسابقات شدند که نتایج آن به شرح زیر است: 

در ماده تیمی کامپوند آقایان، تیم کشورمان متشکل از سينا منشازاده و هادی نوری در مرحله فینال با نتیجه مقتدرانه ۱۵۶ بر ۱۴۹، تیم هند را شکست داد و عنوان قهرمانی مسابقات و مدال طلا را از آن خود کرد.

در ماده میکس کامپوند، تیم کشورمان متشکل از فاطمه همتی و هادی نوری در مرحله فینال برابر تیم چین ۱۵۱ بر ۱۴۸ نتیجه را واگذار کرد و با ایستادن در جایگاه دوم موفق به کسب مدال نقره شد.

در ماده میکس ریکرو، تیم کشورمان متشکل از غلامرضا رحیمی و سمیه رحیمی در مرحله رده بندی برابر تیم چین ۵ بر ۳ شکست داد و موفق به کسب مدال برنز شد.

در ماده تیمی کامپوند بانوان، تیم کشورمان متشکل از فاطمه همتی و فرزانه عسگری از در مرحله رده بندی با اختلاف نزدیک ۱۵۰ بر ۱۴۶ نتیجه را برابر تیم چین واگذار کرد و در جایگاه چهارم ایستاد.

در ماده تیمی ریکرو بانوان، تیم کشورمان متشکل از سمیه رحیمی و مرضیه تفضلی در مرحله رده بندی در تیر طلایی با اختلاف نزدیک ۵ بر ۴ نتیجه را برابر تیم آمریکا واگذار کرد و در جایگاه چهارم ایستاد.

در ماده تیمی ریکرو آقایان، تیم کشورمان متشکل از غلامرضا رحیمی و محمدرضا عرب عامری در مرحله رده بندی برابر تیم هند در تیر طلایی با اختلاف نزدیک ۱۹ بر ۱۸ نتیجه را واگذار کرد و در رده چهارم ایستاد.

گفتنی است در آخرین رقابت‌‌های جهانی پیش از پارالمپیک توکیو تیم ایران موفق به کسب یک مدال نقره و یک نشان برنز شده بود.

ورزش_جانبازان_و_توان یابان

دسته بندی: انجمن ها

طراحی سایت در اهواز
ارتباط با ما
تهران، خیابان بهار شمالی، خیابان شهید ورکش، پلاک یک
کدپستی: ۱۵۷۳۸۱۶۱۱۱
ما را دنبال کنید
منو | Menu