1403/4/23

کد خبر: 137637

1403-04-12 12:10:57

رونمایی از تمبر یادبود کسب مقام دومی ایران در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲

در حاشیه گردهمایی کاروان اعزامی ایران در بازی های پارالمپیک پاریس۲۰۲۴، از تمبر یادبود کسب مقام دومی ایران در بازی های پاراآسیایی هانگژو۲۰۲۲ رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان و به نقل از وب سایت کمیته ملی پارالمپیک؛ عصر روز دوشنبه ۱۱ تیر ماه با حضور محمود لیائی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست، مریم کاظمی پور، معاون وزیر ورزش و جوانان در امورتوسعه ورزش بانوان، دکتر غفور کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک، سیدمحمدپولادگر سرپرست کاروان ایران در بازی های پارالمپیک پاریس و جمعی از روسای فدراسیون های ورزشی از تمبر یادبود کسب مقام دومی ایران در بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ رونمایی شد.

این تمبر یادبود در حاشیه مراسم گردهمایی کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به بازی های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس، رونمایی و ممهور به مهر شرکت ملی پست شد.

تمبر یادبود کسب مقام دومی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ با تیراژ ۶۰ هزار قطعه و با تکنیک گرافیک کامپیوتری توسط عبدالامیر صراف‌زادگان و مهناز طاهری طراحی شده است.

در این تمبر از تصویر ساره جوانمردی عضو تیم ملی پاراتیراندازی در مراسم  اهدای مدال نقره بازی‌های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ به همراه فرزند ۳ ماهه‌اش استفاده شده که مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار گرفت.

کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران با نام "فرزندان ایران" در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ در رده‌بندی تیمی با ۱۳۱ مدال برای نخستین بار در رده دوم آسیا قرار گرفت.

ورزش_جانبازان_و_توان یابان

دسته بندی: انجمن ها

ارتباط با ما
تهران، خیابان بهار شمالی، خیابان شهید ورکش، پلاک یک
کدپستی: ۱۵۷۳۸۱۶۱۱۱
ما را دنبال کنید
منو | Menu