1403/5/4

کد خبر: 137639

1403-04-13 15:10:54

پاراتیراندازی جهانی اعلام کرد؛

ساره جوانمردی به عنوان عضو کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی انتخاب شد

بر اساس اعلام پاراتیراندازی جهانی، ساره جوانمردی ملی پوش پرافتخار تیم پاراتیراندازی به عنوان عضو کمیته ورزشکاران جهانی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان و به نقل از وب سایت کمیته ملی پارالمپیک، با پایان انتخابات کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی، ساره جوانمردی ملی پوش پرافتخار کشورمان به عنوان یکی از ۴ عضو منتخب این کمیته معرفی شد.

پیش از این اعلام شده بود که ساره جوانمردی به عنوان ورزشکار و مجید نظامی به عنوان داور بین المللی نامزد شرکت در انتخابات کمیته ورزشکاران و کمیته ورزشی شده اند و پس از اتمام مهلت رای گیری، ساره جوانمردی به همراه ۳ پاراتیرانداز دیگر از میان ۱۳ نامزد موفق شدند بیشترین آرا را بدست آورده و به عضویت این کمیته درآیند.

فرآیند رای دهی به این نامزدها اینگونه بود که در بخش کمیته ورزشی، کمیته پارالمپیک هر کشور که دارای نامزد در این بخش بود می توانست به نماینده خود رای دهد.

در بخش کمیته ورزشکاران نیز تنها پاراتیراندازانی که دارای لایسنس IPC بودند، اجازه داشتند در این انتخابات شرکت کنند.از ایران نیز تعدادی از ورزشکاران رشته پاراتیراندازی که حائز این امتیاز بودند که در این رای گیری شرکت نمودند.

ساره جوانمردی که دارای 3 نشان طلا و یک نشان برنز از سه دوره حضور خود در بازی های پارالمپیک لندن 2012، ریو 2016 و توکیو 2020 است برای شرکت در بازی های پارالمپیک پاریس 2024 آماده می شود.

ورزش_جانبازان_و_توان یابان

دسته بندی: انجمن ها

طراحی سایت در اهواز
ارتباط با ما
تهران، خیابان بهار شمالی، خیابان شهید ورکش، پلاک یک
کدپستی: ۱۵۷۳۸۱۶۱۱۱
ما را دنبال کنید
منو | Menu